Sevilla, Manchester United’ı dağıtarak çeyrek finale yükseldi! İspanyol ekibi, rakibine İspanya’da büyük bir şok yaşattı. Marcao’nun sakatlanarak oyundan çıkması ise Galatasaraylı taraftarları üzdü. Avrupa Ligi ve Konferans Ligi’nde yarı finalistler belli oldu. Roma, Feyenoord, Sevilla, Manchester United, Sporting ve Juventus kalan takımlar arasında yer alıyor.

Sevilla, UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Manchester United’ı adeta darmadağın etti. İlk maçtaki hatalarının bedelini ağır ödeyen İngiliz devi, İspanya’da büyük bir şok yaşadı. Sevilla’nın Marcao’yu oyundan çıkartması, Manchester United’ı daha da zor durumda bıraktı. Avrupa Ligi ve Konferans Ligi’nde yarı finalistler belli oldu. Roma – Feyenoord, Sevilla – Man. United, Sporting – Juventus ve U.S Gilloise – B.Leverkusen maçları canlı olarak izlenebilecek. İlgili Tüm Haberleri Google Haberler uygulamasında görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:
Sevilla, hangi takımı yendi?
– Sevilla, UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Manchester United’ı yendi.

Manchester United, maçta ne kadar zorlandı?
– Manchester United, İspanya’da oynadığı maçta büyük zorluklar yaşadı ve adeta darmadağın edildi.

Yarı finalistler kimler?
– Avrupa Ligi ve Konferans Ligi’nde yarı finalistler Roma – Feyenoord, Sevilla – Man. United, Sporting – Juventus ve U.S Gilloise – B.Leverkusen olarak belli oldu.

Maçlar nerede izlenebilir?
– Roma – Feyenoord, Sevilla – Man. United, Sporting – Juventus ve U.S Gilloise – B.Leverkusen maçları canlı olarak izlenebilecek.

Hangi uygulamada ilgili tüm haberler bulunabilir?
– İlgili Tüm Haberleri Google Haberler uygulamasında bulabilirsiniz.

Yorum yapın