Galaxy S24 Ultra’nın Kamera Özellikleri Sizi Şaşırtacak!


Samsung, Galaxy S24 Ultra’da Telefoto Kameralarda Değişikliğe Gidebilir

Galaxy S24 Ultra'nın Kamera Özellikleri Sizi Şaşırtacak! 1

Galaxy S Serisi ve Dört Arka Kamera

Samsung, 2021 yılından bu yana Galaxy S serisinin Ultra modellerinde dört arka kameraya yer veriyor. Bu kameraların ikisi telefoto birimi işlevini görüyor. 3x telefoto kameraya 10x periskop telefoto kamera eşlik ediyor.

Galaxy S24 Ultra ile Telefoto Kameralarda Değişiklik

Yeni bir iddiaya göre, Samsung Galaxy S24 Ultra modelinde 3x telefoto kameradan vazgeçebilir ve bu kameranın özelliklerini periskop telefoto kameraya aktarabilir. Ice Universe gibi birçok kaynak, Samsung’un S24 Ultra’da telefoto sensör için yeni bir çözümü tercih edebileceğini dile getiriyor.

Katlanabilir Telefoto Sensör

Bir başka duyumcu ise Samsung’un S24 Ultra’da 3x telefoto kameranın yerine zum seviyesi 3x ila 10x arasında değişen katlanabilir telefoto bir kamerayı tercih edeceğini belirtiyor. Bahsedilen bu yeni çözüm katlanabilir telefoto sensör olabilir.

Temkinli Yaklaşmak Gerekiyor

Bu iddia birden fazla kaynak tarafından paylaşılsa da, Galaxy S24 Ultra’nın tanıtılmasına daha sekiz aydan uzun bir süre var. Bu nedenle işlerin değişebileceğini de unutmamak gerekiyor.

FAQs

1. Samsung, Galaxy S24 Ultra’da hangi telefoto kameraları kullanacak?

Samsung, Galaxy S24 Ultra’da 3x telefoto kameradan vazgeçebilir ve bu kameranın özelliklerini periskop telefoto kameraya aktarabilir. Ayrıca, katlanabilir telefoto sensör de tercih edilebilir.

2. Galaxy S24 Ultra ne zaman tanıtılacak?

Galaxy S24 Ultra’nın tanıtılmasına daha sekiz aydan uzun bir süre var ve bu nedenle işlerin değişebileceği unutulmamalıdır.

3. Samsung, telefoto sensör için yeni bir çözüm tercih edebilir mi?

Evet, Samsung’un S24 Ultra’da telefoto sensör için yeni bir çözümü tercih etmesi muhtemeldir. Bahsedilen bu yeni çözüm katlanabilir telefoto sensör olabilir.

4. Galaxy S serisinin diğer modellerinde de telefoto kameralar var mı?

Evet, 2021’den bu yana Samsung, Galaxy S serisinin Ultra modellerinde dört arka kameraya yer veriyor. Bu kameraların ikisi telefoto birimi işlevini görüyor.

5. Ice Universe kimdir?

Ice Universe, teknoloji dünyasında tanınan bir sızıntı kaynağıdır ve Samsung hakkındaki iddialarıyla bilinmektedir.

Yorum yapın