“Suzuki’den Oyunseverlere: 10 Yıl Garanti!”

Suzuki’den Garantim ON’da Programı Başladı

Doğan Trend Otomotiv temsilcisi Suzuki, 2016 model ve üzeri bireysel nihai müşterilere ait araçlar için “Suzuki’den Garantim ON’da” adıyla yeni bir garanti sistemini devreye aldı. Bu program dahilindeki müşteriler, araçlarını aşınma, yıpranma, kazalar veya diğer dış etkenler haricinde oluşabilecek durumlar nedeniyle meydana gelebilecek mekanik, elektrik ve elektronik arızalara karşı, Suzuki Yetkili Servisleri tarafından arızalanan parçaların onarım veya değişimini ücretsiz onarım hizmeti ile koruma altına alabiliyorlar.

Suzuki’nin sunduğu bu garanti hizmeti, araçların ilk sahibi olma şartı aranmadan, aracın 3 yıllık temel üretici garantisi süresinin bitiminden itibaren 10 yaş veya 180.000 km’ye kadar olan Suzuki otomobiller için geçerli. Periyodik bakım için yetkili servislere geldikleri sürece, “Suzuki’den Garantim ON’da” programından ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

Suzuki’nin bu programı ayrıca, yılda bir kez ücretsiz olarak yol yardım hizmeti de sunuyor. Her periyodik bakımdan sonra 1 yıl veya 15.000 km daha garanti kapsamına dahil oluyor. Bu sayede periyodik bakımlarını Suzuki Yetkili Servisleri’nde yaptıranlar, Suzuki onarım güvencesindeki araçlarının 2. el değerlerini korumalarına ek olarak, üretici garantisi biten araçlarını daha güvenle ve memnuniyetle kullanabilecekler.

Suzuki’nin bu yeni garanti programı ile ilgili detaylı bilgiye “https://www.suzuki.com.tr/garanti” adresinden

Yorum yapın