Amazon, Prime Day’e önce Samsung’un Galaxy Buds 2 fiyatını tüm zamanların en düşük seviyesine indirdi

Prime Day Deals Henüz Başlamadı

Uzun zamandır küçük web sitemizde Prime Day fırsatları hakkında okuduğunuzu biliyoruz, ancak inanın ya da inanmayın, büyük gün(ler) henüz gelmedi. Elbette, bu kesinlikle kötü bir şey değil, özellikle de Prime üyesi değilseniz ve yaz aylarında en çok istediğiniz şeye büyük bir indirim yapmak için üye olmak gibi bir niyetiniz yoksa.

En İyi Kablosuz Kulaklıklar İçin Harika Bir Teklif

Eğer en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarına sahip olmak istiyorsanız, örneğin Amazon’un Prime Day 2023 çılgınlığı resmen başlamadan önce herkesin faydalanabileceği muhteşem bir teklifi zaten mevcut.

Bu öldürücü ön-Prime Day promosyonuna hak kazanmak için herhangi özel bir koşulu karşılamanız gerekmez, ancak Amazon’un envanterin tükenmemesi için acele etmeniz gerekebilir, aksi takdirde stoklarını bu olağanüstü büyük indirimle tamamen tüketebilirler. İyi haber ise e-ticaret devinin bu son derece iyi değerlendirilen gürültü engelleme özellikli kulak içi kulaklıkların “grafit” versiyonunu söz konusu anılan düzenli fiyatından 60 dolar daha ucuza satıyor olması.

Best Buy’da da Büyük İndirim Var

Ayrıca Best Buy, kendi büyük “Temmuzda Kara Cuma” satış etkinliği kapsamında, grafit, siyah, zeytin, lavanta ve beyaz renk seçenekleri için normalden 60 dolar daha az ücret alıyor (üyelik gerektirmez).

Galaxy Buds 2’nin Diğer Özellikleri

Pro olmayan Samsung Galaxy Buds 2, aktif gürültü engelleme özelliğinin yanı sıra, Ambient Sound, Otomatik Değiştirme, IPX2 su direnci ve kablosuz şarj kılıfıyla birlikte düşünüldüğünde 24 saatten fazla bir süreye kolayca çıkarılabilen 7,5 saatlik bir pil ömrü gibi diğer yeteneklere ve teknolojilere sahip.

Galaxy Buds 2 Pro veya Apple’ın AirPods Pro 2 için şu anda neden bir prim ödemek isteyen birinin olabileceğini anlamak zor… elbette fiyatları da ciddi şekilde düşürebiliyorsanız.

Yorum yapın