Best Buy’nın Temmuz’da yapacağı Black Friday indirimleri Samsung Galaxy Tab S8 Ultra fiyatlarını alt üst ediyor!

Black Friday Temmuz’da Geliyor!

Bugün pazartesi olmasına rağmen Black Friday burada… ve Şükran Günü’ne daha dört aydan fazla bir süre var. Elbette, Amazon’un Prime Day şenliğine meydan okumak amacıyla tasarlanan Best Buy’ın “Black Friday Temmuz’da” indirimleri hakkında konuşuyoruz. Bu indirimler, yaz aylarında en çok istenen cihazları daha ucuza almak isteyen avcılara daha fazla fırsat sunmayı amaçlıyor.

En İyi Android Tablet: Galaxy Tab S8 Ultra

Okul dönemi öncesi birçok istek listesinde ve alışveriş listesinde olan ürün şüphesiz Galaxy Tab S8 Ultra’dır. Bu tablet, en iyi Android tablet olarak kabul edilebilir. En azından birkaç hafta içinde çıkacak olan geliştirilmiş Tab S9 ailesi gelene kadar öyle görünüyor.

İnanılmaz İndirimler

Bu yılın Bağımsızlık Günü için büyük indirime giren Samsung’un 2022’nin başında piyasaya sürülen devasa tablet modeli, Best Buy müşterilerine alışılmışın 300 dolar altında ve özel bir üyelikle normal fiyatının 350 dolar altında sunuluyor.

En Gelişmiş Modelde Büyük İndirim

En gelişmiş varyantta, 512GB dahili depolama alanı ile 16GB RAM bulunuyor. Bu devasa 14.6 inç tablet normalde 1,399.99 dolara satılıyor, ancak bu (süper) erken Black Friday ve Prime Day’i geçen anlaşma ile bu fiyatı 1,099.99 dolara düşürebilirsiniz. My Best Buy Plus veya Total aboneliği ile ise 1,049.99 dolara kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Farklı Depolama Konfigürasyonları

Tab S8 Ultra, şu anda 128GB ve 256GB depolama konfigürasyonlarıyla mükemmel fiyatlarla satılıyor. My Best Buy Plus veya Total üyesiyseniz, zaten çok indirimli olan bu fiyatlardan ekstra 20 dolar indirim yapabilirsiniz.

Sonuçtan Sonra 5 Özel SSS

1. Best Buy’ın “Black Friday Temmuz’da” indirimleri ne zaman başlıyor?

Best Buy’ın “Black Friday Temmuz’da” indirimleri hemen şimdi başladı ve sınırlı bir süre için geçerlidir.

2. Galaxy Tab S8 Ultra’nın özellikleri nelerdir?

Galaxy Tab S8 Ultra, 14.6 inçlik devasa bir ekrana, 16GB RAM’e ve 512GB dahili depolama alanına sahiptir.

3. Best Buy üyeleri için ekstra indirimler var mı?

Evet, My Best Buy Plus veya Total üyeleri, indirimli fiyatlardan ekstra indirimlerden yararlanabilirler.

4. Hangi depolama konfigürasyonları mevcuttur?

Galaxy Tab S8 Ultra, 128GB ve 256GB depolama konfigürasyonlarıyla satın alınabilir.

5. Prime Day’in tablet indirimleriyle rekabet edebilecek mi?

Henüz kesin bir şekilde söylemek mümkün olmasa da, Best Buy’ın “Black Friday Temmuz’da” indirimleri, Prime Day’in tablet indirimleriyle rekabet edebilir.

Yorum yapın