Galaxy Z Flip 5 ile yeni menteşe de olsa aradaki boşluk devam ediyor

Haziran ayında, sızıntıcı @Tech_Reve, Samsung Galaxy Z Flip 5’in bir kılıf içinde şehirde gece dışarı çıkmış halini gösteren canlı bir görüntü paylaştı. Cihazın bir fotoğrafı, cihaz kapalıyken yanlar arasında hiçbir boşluk olmadığı izlenimi veren bir görünüm gösterdi. Bugün, SlashLeaks, Galaxy Z Flip 5 sahte birimlerinin beyaz ve siyah renklerde olduğunu gösteren görüntüler yayınladı. Büyük 3.4 inçlik katlanabilir şekilli dış ekran kesinlikle fark edilebilir olsa da, iki sahte birimin başrolde olduğu bir video, kapalı olduğunda clamshell katlanabilirin arasında bir boşluk olduğunu ortaya koyuyor.

Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 için ön siparişinizi rezerve edin

Yeni bir su damlası menteşesi, telefonun düz bir şekilde kapanmasına izin vermesi bekleniyor ve SlashLeaks sitesinde yayınlanan videoyu izlerseniz, cihaz kapalıyken boşluğu açıkça görebilirsiniz. Yeni, daha büyük 3.4 inçlik Kapak Ekranı, kullanıcıların haritalar, mesajlar ve YouTube gibi bazı Google uygulamalarıyla etkileşime girmelerine olanak sağlaması bekleniyor. Google’ın bu uygulamaları dış ekran üzerinde daha iyi çalışacak şekilde yeniden tasarladığı bildiriliyor. Böylece Galaxy Z Flip 5 kullanıcıları, cihazı açmadan birçok işi halledebilir.

Galaxy Z Flip 5 açıldığında, 6.7 inçlik dinamik AMOLED bir ekran ortaya çıkması ve Snapdragon 8 Gen 2 işlemci tarafından desteklenmesi bekleniyor. Telefonun ön tarafında 12MP birincil Geniş kamera ve 12MP Geniş açılı kamera bulunacak. İç ekran üzerinde ise 10MP özçekim kamerası bulunması bekleniyor. Sızdırılan renkler arasında Bej, Gri, Açık pembe ve Açık yeşil bulunuyor. Özel renkler arasında Mavi, Yeşil, Platin ve Sarı yer alabilir.

Galaxy Z Flip 5, 26 Temmuz’da Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliğinde tanıtılacak ve Galaxy Z Flip 5’in Yin’i olan kitap şeklinde katlanabilir Galaxy Z Fold 5 de yer alacak. Galaxy Watch 6 ve premium Galaxy Watch 6 Classic, etkinlik sırasında tam zamanında görünecek ve ayrıca Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 Ultra da tanıtılacak.

Amerika Birleşik Devletleri’nde 26 Temmuz’da Samsung’un web sitesinde veya YouTube’daki Samsung Kanalı’nda, EDT saat 7:00 / PDT saat 4:00’te başlayacak olan bir sonraki Unpacked etkinliğini izleyebilirsiniz.

Yorum yapın