Google TV, sunumuna 800 ücretsiz kanal ekledi!

Google TV’den Rakipleriyle Yarışmak İçin Büyük Hamle

Google TV, 800 Yeni Kanal Sunuyor

Google TV, rakipleriyle yarışmak için büyük bir hamle yapıyor. Şirket, yeni açıklanan genişlemeyle birlikte Google TV yayın hizmeti üzerinden izlenebilecek hiçbir şey olmadığını duyurdu. Bugünden itibaren, Google TV’den izlenebilecek tam 800 ücretsiz kanal sunulacak.

Yeni Canlı TV Deneyimi

Yeni sunulan hizmet, kullanıcıların birden fazla sağlayıcıda organize edilmiş, kullanımı kolay bir rehberde yeni TV kanallarını incelemelerine olanak tanıyan yeni bir canlı TV deneyimi ile birlikte geliyor. Google TV’den henüz yararlanmadıysanız, Tubi, Plex ve Haystack News’ten ücretsiz kanallara doğrudan Canlı sekmesine erişim imkanı sunan yayın hizmeti seçeneğini de içeriyor.

Ücretsiz Kanallar

Ek olarak, Google TV, uygulama indirmeye veya başlatmaya gerek kalmadan izlenebilen ücretsiz yerleşik kanallar sunuyor. Bugün eklenen 800 ücretsiz kanal arasında, Google TV, NBC, ABC, CBS ve FOX gibi haber kanallarına erişim sağlıyor. Ayrıca, İspanyolca, Hintçe ve Japonca dahil olmak üzere 10’dan fazla dilde yayın yapan dünya çapındaki kanallara da erişim mümkün.

Yeni TV Rehberi

Uzun süredir kullanıcılar, yeni TV rehberinin, favorilerini hızlı ve kolay erişim için üstte kaydedebilecekleri bir seçenek sunuyor. Bu ücretsiz kanallar olsa da, premium canlı TV aboneliği olanlar, YouTube TV veya Sling TV’den veya yerel kanallardan erişim sağlayanlar, popüler içeriklerini izlemek için Canlı sekmesini kullanabilir.

Yeni Canlı TV Deneyimi Tüm Google TV Cihazlarında Kullanılabilir

Google, yeni canlı TV deneyiminin, Chromecast with Google TV ve Sony, TCL, Hisense ve Philips’ten Google TV’ye entegre edilen TV’ler dahil olmak üzere tüm Google TV cihazlarında kullanıma sunulacağını duyurdu.

Android TV Cihazlarına Da Gelecek

Google TV, yeni TV rehberi ve ücretsiz kanalların, uygun Android TV cihazlarına bu yılın ilerleyen zamanlarında geleceğini doğruladı.

Konuyla İlgili 5 Sık Sorulan Soru:

  1. Google TV Hangi Yeni Kanalları Sunuyor?
  2. Google TV’yi Hangi Cihazlarda Kullanabilirim?
  3. Google TV’de Yer Alan Kanallar Ücretsiz mi?
  4. Google TV Canlı TV Deneyimi Hangi Özellikleri Sunuyor?
  5. Google TV Hangi Dillere Yönelik Kanallar Sunuyor?

Yorum yapın