Motorola Razr 40 Ultra’nın ABD ismi sızdırıldı!

Motorola, Yeni Razr Modellerini Tanıtacak

Motorola, Yeni Razr Modellerini Haziran Ayında Tanıtacak

Geçtiğimiz hafta, Motorola resmi hesaplarından yaptığı paylaşımlarla yeni Razr modellerini 1 Haziran’da tanıtacağını duyurdu. Geçen yıl ABD pazarında piyasaya sürülmeyen Razr (2022) modelinin aksine, bu kez yeni Razr modellerinin ABD pazarına sunulacağı açıklandı. Sızıntı uzmanı Evan Blass da son paylaşımında, katlanabilir telefonun ABD’deki adının Razr+ olacağını ve dünya genelinde Razr 40 Ultra olarak piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Razr+ Özellikleri Neler?

Razr+ modelinde Quick View ekranı önceki versiyonlara göre daha büyük olacak ve 3.5 inç boyutunda olacak. Ayrıca 1056 x 1066 çözünürlüğüne sahip olacak. Telefonun ana ekranı 6.7 inç P-OLED ekran, 1080 x 2640 çözünürlük ve 144Hz yenileme hızı sunacak. Cihazın içinde Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci ve 8GB RAM bulunacak. Ayrıca 256GB depolama alanına sahip olacak. Opsiyonel olarak, 12GB RAM ve 512GB depolama alanı sunan bir model de piyasaya sürülebilir.

Kamera özellikleri arasında 12MP ana kamera, 13MP ultra geniş açı lens ve 32MP selfie kamerası yer alacak. Telefonun 3640mAh bataryası 33W hızlı şarj destekliyor.

Razr+ Modelinde Hangi Renk Seçenekleri Var?

Razr+ modelinde siyah, mavi ve kırmızı renk seçenekleri sunulacak. Telefonun ön yüzünde Android 13 işletim sistemi yüklü olarak gelecek. 256GB modelinin fiyatı yaklaşık 1000 dolar olacak.

Daha Uygun Fiyatlı Razr Modeli de Piyasaya Sürülecek

Daha uygun fiyatlı Razr modeli, Quick View ekranı daha küçük olacak. Motorola’nın yeni Razr modelleri hakkında tüm detayları, cihazları resmi olarak tanıtacağı iki hafta içerisinde öğreneceğiz.

Razr+ Modelinin Tanıtım Videosu

Bu videolarda, Razr+ modelinin özelliklerini yakından görüntüleyebilirsiniz:

Resmi Tanıtım Günü Yakında Açıklanacak

Motorola, yeni Razr modellerini resmi olarak tanıtacağı tarihi yakında açıklayacak. Bu tarihte, cihazların tüm özellikleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiz.

SSS

Razr+ modelinde kaç GB RAM bulunacak?

Razr+ modelinde 8GB RAM bulunacak, ancak opsiyonel olarak 12GB RAM sunan bir model de piyasaya sürülebilir.

Razr+ modelinin bataryası kaç mAh?

Razr+ modelinin bataryası 3640mAh kapasiteye sahip olacak.

Razr+ modeli hangi renk seçenekleri sunacak?

Razr+ modelinde siyah, mavi ve kırmızı renk seçenekleri sunulacak.

Razr+ modelinin ekranı kaç inç boyutunda olacak?

Razr+ modelinin Quick View ekranı 3.5 inç boyutunda olacak.

Razr+ modelinin ana kamerasının çözünürlüğü kaç MP olacak?

Razr+ modelinin ana kamerasının çözünürlüğü 12MP olacak.

Yorum yapın