Motorola Razr’ın daha uygun fiyatlı bir versiyonunu gösteren renderlar yayınlandı.

Moto Razr Serisi Yeni Modeller Kazandırmaya Devam Ediyor

MySmartPrice’a göre, Razr Lite, aslında Razr (2023) olarak adlandırılacak, daha pahalı bir premium model olan Razr + (2023) adlı model de piyasaya sürülecek. Katlanabilir clamshell, geçen yılki Razr’ın (2022) 2,7 inç Quick View ekranına kıyasla daha küçük bir harici ekranla donatılacak. Razr Plus (2023) modelinde ise büyük bir 4.5 inç Quick View ekranı olabilir ve Samsung’un Galaxy Z Flip 5 modelinde yer alacak iddia edilen 3.8 inçlik Kapak Ekranını geçebilir.

Razr Lite’ın harici ekranı, saat, bazı bildirimler ve gelen aramalara ait telefon numaralarını göstermekle sınırlı gibi görünüyor. Motorola Razr + Quick View ise tüm bunları yapabilir ve ayrıca selfie çekmek için görüntüleyici olarak, müzik kontrolu yapmak için kullanılabilir. Razr Lite’ın harici ekranının yanında iki kamera ve dahili ekranın üst kısmında bir ön kamera bulunuyor.

MySmartPrice’ın belirttiği gibi, renderlar gerçek hayat fotoğraflarına dayanıyor ve düşük kaliteli bir test prototipinin görüntülerine dayanıyor. Bu nedenle, telefonun son sürümü, bu render’da gördüğümüzden farklı olabilir.

Öte yandan, daha önceki bir rapor, Razr’ın premium versiyonu için aynı XT2321-3 model numarasını içeren bazı düzenleyici dosyalara atıfta bulundu Çin’de clamshell’in Razr + (2023) olarak bilineceğini ve başka yerlerde Motorola Razr 40 Ultra adı altında piyasaya sürülebileceğini belirtti. Clamshell’in daha üstün versiyonu, Razr (2022) modelinde kullanılan 3500mAh bataryadan biraz daha yüksek olan 3640mAh batarya ile donatılacak. Geçen model, Motorola tarafından geçen yıl ABD’de piyasaya sürülmemişti.

Tekrarlamak gerekirse, Motorola, Motorola Razr + (2023) veya Motorola Razr 40 Ultra olarak adlandırılan daha yüksek fiyatlı bir model ve daha düşük fiyatlı bir Motorola Razr (2023) modeli piyasaya sürecektir.

Razr’nın Yeni Modelleri

  • Razr (2023)
  • Razr + (2023)

Razr Lite ve Razr +’ın Özellikleri

  • Razr Lite, 2.7 inç Quick View ekranı yerine daha küçük bir harici ekrana sahip olacak.
  • Razr +’ın Quick View ekranı, selfie çekmek için görüntüleyici olarak, müzik kontrolü yapmak için kullanılabilir.
  • Razr Lite’ın harici ekranı, sadece saat, bazı bildirimler ve gelen aramalara ait telefon numaralarını göstermekle sınırlıdır.
  • Her iki modelde de harici ekranın yanında iki kamera ve dahili ekranın üst kısmında bir ön kamera bulunuyor.

Razr +’ın Batarya Kapasitesi

Razr +’ın daha üstün versiyonu, Razr (2022) modelinde kullanılan 3500mAh bataryadan biraz daha yüksek olan 3640mAh batarya ile donatılacak.

Renderlar Hakkında Bilgi

MySmartPrice’ın belirttiği gibi, renderlar gerçek hayat fotoğraflarına dayanıyor ve düşük kaliteli bir test prototipinin görüntülerine dayanıyor. Bu nedenle, telefonun son sürümü, bu render’da gördüğümüzden farklı olabilir.

Razr Serisinin Adları

Çin’de clamshell’in Razr + (2023) olarak bilineceği ve başka yerlerde Motorola Razr 40 Ultra adı altında piyasaya sürülebileceği belirtiliyor.

Razr Lite ve Razr +’ın Ekran Özellikleri

Razr +’ın Quick View ekranı, Samsung’un Galaxy Z Flip 5 modelinde yer alacak iddia edilen 3.8 inçlik Kapak Ekranını geçebilir.

Razr +’ın Özellikleri

  • Razr +’ın Quick View ekranı, selfie çekmek için görüntüleyici olarak, müzik kontrolü yapmak için kullanılabilir.
  • Razr +’ın daha üstün versiyonu, Razr (2022) modelinde kullanılan 3500mAh bataryadan biraz daha yüksek olan 3640mAh batarya ile donatılacak.

Razr Lite ve Razr +’ın Kamera Özellikleri

Her iki modelde de harici ekranın yanında iki kamera ve dahili ekranın üst kısmında bir ön kamera bulunuyor.

Motorola Razr Serisi Tarihi

Geçen model, Motorola tarafından geçen yıl ABD’de piyasaya sürülmemişti.

Razr Lite Harici Ekranı

Razr Lite’ın harici ekranı, sadece saat, bazı bildirimler ve gelen aramalara ait telefon numaralarını göstermekle sınırlıdır.

Yorum yapın