Samsung Galaxy Z Flip 5, kapalı halde hiç boşluk olmadan görüntülendi

Galaxy Z Flip 5’nin Kullanışlılığı

Samsung’un en son cihazı olan Galaxy Z Flip 5 için yapılan son teaserda sadece birkaç saniye süren bir görüntü ile su damlası menteşenin kapatıldığında hiçbir boşluk olmadığını gösterdi. Twitter’daki ipuçlarından gelen birkaç geri bildirimle ilgili olarak bir boşluk olup olmadığı tartışmasına gelindi ve sonunda “sadece kuaförünüz kesin olarak bilir” atasözüyle sonuçlandı. Tabii ki, kesin cevap Samsung’da yatıyor.
Bu makaleye gömülü olan teaser’ı Samsung’un ürettiğini ve tweet içeren Twitter hesabının da şirkete ait olduğunu düşünürsek, o çirkin boşlukla vedalaşabileceğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak Galaxy Z Flip 5 ile beklenen sadece bu değişiklik değil. Belki de en heyecan verici değişiklik, katlanır bir klasöre benzeyen ancak Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Flip 4’teki 1.9 inçlik dış ekranlardan çok daha büyük olan 3.4 inçlik Dış Ekran’dır.

Dikkat Edilmesi Gereken Bir Nokta

Bazı söylentilere göre Samsung ve Google’ın Google’ın temel uygulamalarını optimize etmek için çalıştığına dair spekülasyonlara rağmen, sızdırılan görüntüler dış ekranın hava durumunu gösteren bir widget, saat ve pil ömrünü gösteren başka bir widget ve çağrı geçmişini listeleyen başka bir widget ile çalışan widget’lar çalıştıracağını gösteriyor. Dış ekran için diğer widget’lar da mevcut olacak ve hiçbir uygulamanın dış ekranı çalıştırıp çalıştıramayacağından emin değiliz.

Galaxy Z Flip 5 veya Galaxy Z Fold 5 Ön Siparişinizi Şimdi Yaptırın!

Bu, Razr+’daki 3.6 inçlik Quick View dış ekranla karşılaştırıldığında olumlu bir sonuç değil. O ekran, Google Haritalar, YouTube, Mesajlar ve daha fazlası gibi çeşitli uygulamaları göstererek kullanıcıların cihazı açmadan birçok görevi halletmelerine olanak tanır. Umarız Galaxy Z Flip 5 kullanıcıları için Kapak Ekranı için uygulamalar lansmanda mevcut olur veya telefon piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra eklenir.

Samsung, Galaxy Z Flip 5 ve daha büyük kardeşi Galaxy Z Fold 5’i 26 Temmuz’da düzenlenecek Samsung Unpacked etkinliğinde tanıtacak. Katlanabilirlerle aynı sahnede yer alması beklenen diğer ürünler ise Galaxy Watch 6 serisi ve Galaxy Tab S9 serisidir. Bu, Galaxy Tab S9 Ultra’ya ait 14.6 inçlik ekrana sahip. Kutlamalar, EDT’de saat 7’de ve PDT’de saat 4’te başlayacak ve Seul’de saat 8’de gerçekleştirilecek.
Canlı yayını Samsung’un YouTube kanalından izleyebilirsiniz. Galaxy Z Flip 5 için ön siparişinizi şimdi yapmak isteyebilirsiniz. Sadece 50 dolar tasarruf etmekle kalmayacak, aynı zamanda Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Flip 4, 2021 ve 2022’nin en çok satan katlanabilirleri olmuştu. Ve bu, 1.9 inçlik bir dış ekranla gerçekleşti. Bu yıl daha büyük 3.4 inçlik Kapak Ekranı ile daha fazla talep görebiliriz.

“`

Galaxy Z Flip 5’nin Kullanışlılığı

Dikkat Edilmesi Gereken Bir Nokta

Galaxy Z Flip 5 veya Galaxy Z Fold 5 Ön Siparişinizi Şimdi Yaptırın!

Reserve your Galaxy Z Flip 5 or Galaxy Z Fold 5 pre-order now!

Yorum yapın