WOODIST 2023 Ağaç İşleme Makineleri ve Yan Sanayi Fuarı Kapılarını Açıyor!

Nobel Expo Uluslararası Fuarcılık, Türkiye’nin önde gelen sektör markalarından biri olarak bilinen fuarcılık alanında önemli bir organizasyon düzenliyor. WOODIST 2023 Ağaç İşleme Makineleri ve Yan Sanayi Fuarı 15 Haziran’da İstanbul Fuar Merkezi’nde başlayacak ve 18 Haziran akşamı sona erecek. Fuarda, 25’ten fazla ülkeden 10 binden fazla profesyonel ziyaretçi ağırlanacak. ABD, Azerbaycan, Cezayir, Fas, Filistin, Gürcistan, Kosova, Kuveyt, Libya, Lübnan, Sırbistan, Sudan, Tunus, Umman ve Ürdün gibi birçok ülkeden satın almacılar yer alacak.

Fuarda, ağaç işlemeden aksesuar üretimine kadar geniş bir yelpazede son teknoloji ürünü onlarca makine sergilenecek. Mobilya, ahşap ve aksesuar sektörlerinden temsilcilerin yanı sıra iç mimarlar, tasarımcılar, marangozlar, ustalar, mühendisler, inşaat şirketleri, taşeronlar, tedarikçiler, yatırımcılar ve iş geliştirme profesyonelleri de organizasyonda yer alacak.

Fuar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), KOSGEB, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu ve Ağaç İşleri Platformu gibi önemli kuruluşlar tarafından destekleniyor. WOODIST 2023 Ağaç İşleme Makineleri ve Yan Sanayi Fuarı, sektör profesyonelleri için kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Sıkça Sorulan Sorular:

– WOODIST 2023 Ağaç İşleme Makineleri ve Yan Sanayi Fuarı ne zaman düzenlenecek?
Fuar, 15 Haziran’da başlayacak ve 18 Haziran akşamı sona erecek.

– Fuarda hangi sektörlerden temsilciler yer alacak?
Fuarda, mobilya, ahşap ve aksesuar sektörlerinden temsilcilerin yanı sıra iç mimarlar, tasarımcılar, marangozlar, ustalar, mühendisler, inşaat şirketleri, taşeronlar, tedarikçiler, yatırımcılar ve iş geliştirme profesyonelleri de yer alacak.

– Hangi ülkelerden satın almacılar fuara katılacak?
Fuarda, ABD, Azerbaycan, Cezayir, Fas, Filistin, Gürcistan, Kosova, Kuveyt, Libya, Lübnan, Sırbistan, Sudan, Tunus, Umman ve Ürdün gibi birçok ülkeden satın almacılar yer alacak.

– Fuar hangi kuruluşlar tarafından destekleniyor?
Fuar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), KOSGEB, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu ve Ağaç İşleri Platformu gibi önemli kuruluşlar tarafından destekleniyor.

Yorum yapın