Operation Bloodhound Coin’u bronzdan gümüşe ve altına nasıl yükseltebilirsiniz: Rehber (Türkçe, İngilizce, Almanca, Bulgarca açıklamalı)

Operation Bloodhound Coin Nasıl Yükseltilir: Bronze’dan Silver ve Gold’a (İngilizce, Almanca, Bulgarca)

Operation Bloodhound Coin Nedir ve Nasıl Alınır?

Operation Bloodhound Coin, hesabınızda bir Operation Bloodhound pass aktive ederek elde edilir. Bu pası Steam Market Place veya CS:GO ana menüsünden doğrudan satın alabilirsiniz. Pası satın aldıktan sonra CS:GO envanterinizde bulacaksınız. Aktivasyon sonrasında envanterinizde bir bronz madeni para bulunacaktır.

Operasyon Ne Zaman Bitecek ve Coin’i Gold’a Yükseltmek İçin Ne Kadar Süre Var?

Operasyon, 30 Eylül 2015 (GMT-7) tarihinde sona erecektir. Ancak, şimdiye kadar her bir operasyon minimum iki hafta daha uzatılmıştır.

Madalyayı Neden Yükseltmeliyim?

Neden yükseltmemelisiniz ki? Tabii ki madalyayı yükseltmek zorunda değilsiniz, ancak Operation Bloodhound pass satın aldığınızda en iyisini elde etmeye çalışabilirsiniz. Bir altın madeni para, bir bronz veya gümüş madeni paradan daha iyi görünür. Ayrıca: Madalyayı yıldızları kazanarak yükseltirsiniz. Yıldızları, operasyon görevlerini yerine getirerek kazanırsınız. Bu görevleri tamamladığınızda XP ve böylece (haftanın ilk rütbe yükseltmesi için) skinler gibi ödüller alırsınız.

Sadece Üç/İki Görev Aldım. Nasıl Daha Fazla Görev Alabilirim?

Operation pass satın aldığınızda ve aktive ettiğinizde hemen iki görevi tamamlayabilirsiniz. Her gün, kullanılabilir görev havuzunuz bir adet artar. Yeni bir görev oynayabilmeniz için kaç saat kaldığını gösteren bir geri sayım saati görüntülenir.

Belli Bir Silahla Belirli Bir Oyun Modunda Belirli Sayıda Öldürme Yapmamı İsteyen Bir Görevim Vardı. Görevi Tamamladım, Ama Hala Açık Durumda. Neden?

Bir görevi tamamlamak için oyunun tamamını oynamanız gerekmektedir. Bu, sadece bir casual oyuna katılıp örneğin 6 tane pompalı tüfek öldürüp çıkmak anlamına gelmez. Görevin sayılması için maç sonuna kadar oyunda kalmalısınız!

Görev Düşmeleri Haftalık Düşme Toplamına Sayılır mı?

Hayır.

Bot Öldürmeler Sayılır mı?

Evet, en az bir diğer insan oyuncunun sunucuda bulunması durumunda sayılır.

Tavuk Öldürmeleri Sayılır mı?

Sadece görev metninde belirtiliyorsa sayılır.

Madalyayı Yükseltmek İçin En Hızlı Yol Değişti mi? Eğer Değiştiyse Neden?

Silver’a ulaşan ilk oyunculara kadar altın için kaç yıldız gerektiği bilinmiyordu. Eski rehber, minimum sayıda görevle tüm yıldızları nasıl alacağınızı gösteriyordu. İlk oyuncular silver’a ulaştıktan sonra, altın için sadece 14 yıldız gerektiği ortaya çıktı, bu yüzden rehberi güncelledim. Ancak, dün kadar olan eski rehberi takip ettiyseniz, hiçbir zaman kaybetmeden yeni rehbere geçebilirsiniz. Hala silver ve gold madalyayı alan ilk oyunculardan biri olacaksınız!

Yorum yapın