Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul mitinglerinde halka hitap etti ve seçim programını Ayasofya-i Kebir Camii Şerif’te akşam namazı ile sonlandırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’un Ümraniye, Sancaktepe ve Beyoğlu ilçelerinde düzenlenen mitinglerde halka hitap etti. Seçim programının sonunu İstanbul’da Ayasofya-i Kebir Camii Şerif’inde akşam namazı ile tamamlayan Erdoğan’a, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya eşlik etti. Akşam namazının ardından yatsı namazını da Ayasofya’da kılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, buradan ayrıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da seçim programını Ayasofya-i Kebir Camii Şerif’inde akşam namazı ile tamamladı. Erdoğan’a programında Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya eşlik etti. Akşam namazının ardından yatsı namazını da Ayasofya’da kılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, buradan ayrıldı.

Sıkça Sorulan Sorular:

Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi ilçelerde miting düzenledi?
Ümraniye, Sancaktepe ve Beyoğlu ilçelerinde.

Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim programının sonunu nerede tamamladı?
İstanbul’da Ayasofya-i Kebir Camii Şerif’inde akşam namazı ile tamamladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seçim programında kimler eşlik etti?
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ne yaptıktan sonra Ayasofya’dan ayrıldı?
Yatsı namazını kıldıktan sonra Ayasofya’dan ayrıldı.

Yorum yapın