Cillian Murphy, Oppenheimer Yıldızı Olarak Barbie Devam Filminde Boy Gösterebilir!

“Oppenheimer” filminin başrol oyuncusu Cillian Murphy, “Barbie”nin devam filmi için Ken karakterini oynamaya açık olduğunu söyledi. Murphy, “Barbie 2″de Ken’i canlandırmak istediğini belirtti ve senaryoyu okumak ve üzerine tartışmak istediğini ifade etti.

Greta Gerwig’in yönettiği “Barbie” filminde ünlü Mattel bebeği Barbie, Barbie diyarından ayrılıp Gerçek Dünya’ya doğru bir maceraya atılıyor. Margot Robbie, Barbie karakterini canlandırırken, Ryan Gosling ise Ken karakterine hayat veriyor. Filmde Barbie’nin farklı versiyonları ve Ken’in de birden fazla versiyonu yer alıyor.

“Barbie” ve “Oppenheimer” filmleri aynı gün vizyona girdi ve oyuncu kadroları her iki filmi de destekledi. Cillian Murphy’ye yöneltilen ilginç bir soru ise Nolan’ın filmi “Oppenheimer”da atom bombasının mucidi J. Robert Oppenheimer’ı canlandırmasıyla ilgiliydi.

Murphy, “Barbie” filmini sabırsızlıkla izlemek için heyecanlandığını ve sinema için harika olduğunu düşündüğünü belirtti. “Barbie 2” henüz resmi olarak duyurulmadı, ancak film yapımcısı Margot Robbie’nin devam filmi planları olduğunu söylediği biliniyor.

Gerwig’in filmi gişede büyük başarı elde etti ve bu da Warner Bros. ve Mattel için devam filmini daha cazip hale getirebilir. Yakın zamanda “Barbie 2” ile ilgili açıklamaların duyulması muhtemel.

“Barbie” ve “Oppenheimer” filmleri arasındaki tatlı rekabet ve oyuncuların performansları sinemaseverlere farklı deneyimler sunuyor. Filmlerin çekimleri, oyunculuk performansları, müzikleri, sinematografisi ve özel efektleri beğeni topluyor. Ancak her iki filmin de bazı eleştirileri ve geliştirilebilecek yönleri bulunuyor.

Genel olarak, “Oppenheimer” ve “Barbie” filmleri sinemaseverlere keyifli bir deneyim sunuyor ve izleyicileri farklı dünyalara götürüyor. Filmlerin duygusal etkisi büyük ve izleyiciyi derinden etkiliyor. Özellikle oyuncuların performansları ve hikayelerin anlatımı izleyiciyi etkileyen unsurlar arasında yer alıyor.

Yorum yapın