Disney’in Yeni Animasyonu Wish ten İlk Fragman Heyecanla Bekleniyor!

Disney Animasyon Stüdyoları, yeni müzikal animasyon filmi “Wish”in ilk fragmanını ve posterini yayınladı. Film, Asha adlı bir kızın hikayesini takip ediyor. Asha, keskin zekalı ve idealist bir genç kızdır ve bir gün öyle içten bir dilek tutar ki kozmik bir güç bu dileğine karşılık verir. Kötü bir sondan kurtulmak için evcil keçisi Valentino ve dileklerini gerçekleştirmek için gelen büyülü yıldız ile birlikte fantastik Rosas diyarının başındaki Kral Magnifico’yla mücadele etmek zorunda olan Asha, cesur bir yolculuğa çıkar.

Filmde, Ariana DeBose ve Chris Pine gibi yetenekli oyuncuların seslendirdiği karakterler yer alıyor. Filmin yönetmenleri Chris Buck ve Fawn Veerasunthorn, senaryo ise Lee ve Allison Moore tarafından yazıldı.

“Wish”, Disney Animasyon Stüdyoları’nın geçmiş 100 yılındaki filmlerden esinlenerek yapılmış bir film. Fragmanda duyulan “Wish” şarkısı, filmin için yazılan birkaç orijinal şarkıdan biri.

Filmin görsel efektleri oldukça başarılı ve müzikler de çok etkileyici. Ancak filmde, bazı yerlerde hikaye akışı biraz yavaşlayabiliyor ve karakterlerin gelişimi daha iyi işlenebilirdi.

Genel olarak, “Wish” izleyiciyi kendine çeken etkileyici bir film. İzlerken hem eğleniyor hem de duygusal anlar yaşıyorsunuz. Film, özellikle genç izleyicilerin ilgisini çekecek ve onlara ilham verecek bir hikaye anlatıyor. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Yorum yapın