Adrenalin Dolu Yarışın Tam Kalbinde: Gran Turismo | Altyazılı Fragman Fragmanı

Gran Turismo | Altyazılı Fragman: Arabalara Doğuştan Gelen Bir Yetenek

Gran Turismo, oyuncuları araba yarışlarına doyuran ve yarış dünyasında birçok hayranı bulunan bir video oyunudur. Ancak, film dünyasında da aynı başarıyı yakalayacak gibi görünüyor. 11 Ağustos 2023’te sinemalarda gösterime girecek olan Gran Turismo filminin yönetmenliğini Neill Blomkamp üstlenirken senaryoyu Jason Hall ve Zach Baylin kaleme alıyor. Filmde David Harbour, Archie Madekwe ve Orlando Bloom gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Film, doğuştan gelen bir yeteneği olan ve arabalara tutkuyla bağlı olan bir Gran Turismo oyuncusunun hikayesini anlatıyor. Oyun becerilerini kullanarak bir dizi Nissan yarışmasını kazanmış olan bu oyuncu, gerçek bir profesyonel yarışçı olma hayalleriyle yanıp tutuşuyor. Filmde, bu oyuncunun pistte zirveye ulaşmak için hem kendi hem de arabanın sınırlarını zorlayarak elinden gelenin en iyisini yapması gerekiyor.

Fragman, filmin aksiyon dolu sahnelerini ve arabalara olan tutkuyu yansıtıyor. David Harbour’un canlandırdığı karakter, yarış arabalarına olan tutkusunu yansıtıyor ve izleyicileri kendine hayran bırakıyor. Film, yarış dünyasının birçok yönünü ve yarış arabalarının teknik detaylarını da ele alıyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

Gran Turismo filminin yayın tarihi nedir? Gran Turismo, 11 Ağustos 2023’te sinemalarda gösterime girecek.

Filmin yönetmeni kimdir? Neill Blomkamp Gran Turismo filminin yönetmenliğini üstleniyor.

Filmin konusu nedir? Filmin konusu, doğuştan gelen bir yeteneği olan bir Gran Turismo oyuncusunun pistte zirveye ulaşmak için hem kendi hem de arabanın sınırlarını zorlamasıdır.

Hangi oyuncular filmin kadrosunda yer alıyor? David Harbour, Archie Madekwe ve Orlando Bloom gibi ünlü oyuncular Gran Turismo filminde rol alıyor.

[ad_1]

Adrenalin Dolu Yarışın Tam Kalbinde: Gran Turismo | Altyazılı Fragman Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Gran Turismo | Altyazılı Fragman

[ad_2]

Gran Turismo | Altyazılı Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın