Geleceğin Karanlık Yüzü Yeniden Geliyor: Black Mirror 6. Sezon | Netflix Resmi Fragmanı Fragmanı

Charlie Brooker imzalı Black Mirror dizisi, beşinci sezonunun ardından altıncı sezonuyla geri dönüyor! Dizinin en beklenmedik, sınıflandırılamayan ve beklemediğiniz sezonu, Haziran ayında NETFLIX’te izleyicileriyle buluşacak.

Black Mirror, gelecekteki teknolojik gelişmelerin insan hayatındaki etkisini ele alan bir antoloji dizisi. Her bölümü farklı bir karakter ve hikayeye odaklanan dizi, izleyicilere zekice yazılmış senaryolar ve düşündürücü mesajlar sunuyor.

Dizinin yeni sezon fragmanı, yine izleyicileri heyecanlandırmayı başardı. Charlie Brooker’ın yaratıcılığının sınırlarını zorlayan yeni bölümler, izleyicileri şaşırtacak ve düşündürecek gibi görünüyor.

Black Mirror’ın altıncı sezonu, 2021 yılında yayınlanacak. Dizinin çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, Haziran ayında yeni sezonun izleyicilerle buluşacağı netleşti.

Sıkça Sorulan Sorular:

Black Mirror’ın altıncı sezonu ne zaman yayınlanacak?
– Henüz kesin bir tarih açıklanmadı ancak Haziran ayında yayınlanacağı açıklandı.

Black Mirror’ın altıncı sezonu kaç bölümden oluşacak?
– Henüz bölüm sayısı hakkında bir bilgi yok.

Black Mirror’ın altıncı sezonu, önceki sezonlardan farklı bir yapıda mı olacak?
– Evet, yapımcılar yeni sezonun daha beklenmedik ve sınıflandırılamayan bir yapıda olacağını belirtiyor.

[ad_1]

Geleceğin Karanlık Yüzü Yeniden Geliyor: Black Mirror 6. Sezon | Netflix Resmi Fragmanı Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Black Mirror: Season 6 | Official Teaser | Netflix

[ad_2]

Black Mirror: Season 6 | Official Teaser | Netflix içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Aaron Paul,Anjana Vasan,Annie Murphy,Ben Barnes,Black Mirror,Black Mirror 2023,Black Mirror 23,Black Mirror s6,Black Mirror s6 teaser,Black Mirror season 6,Black Mirror series 6,Black Mirror teaser,Charlie Brooker,Clara Rugaard,Danny Ramirez,Josh Hartnett,Kate Mara,Michael Cera,Myha’la Herrold,Paapa Essiedu,Rob Delaney,Rory Culkin,Salma Hayek Pinault,Samuel Blenkin,Zazie Beetz,new Black Mirror

Yorum yapın