Kan Çiçekleri: Yeni Bölüm Heyecanı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kan Çiçekleri: Bir Aşkın Kanlı Hikayesi

Kan Çiçekleri, Türk televizyonlarının yeni gözdesi olmaya aday bir dizi. Baran ve Dilan’ın zoraki evliliği, kan davasını bitirmeye yetecek mi? Bu sorunun cevabını öğrenmek için Kan Çiçekleri’ni izlemelisiniz.

Dilan ve Baran, hayatlarını kan davasıyla geçiren iki ailenin çocuklarıdır. Baran, kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalır ve Dilan da daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Ancak bu evlilik, ikisi için de adeta bir hapishanedir. İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?

Kan Çiçekleri, ihtiras dolu senaryosuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Dizinin başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel paylaşıyor. Ayrıca Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan ve Gökhan Gürdeyiş gibi birbirinden başarılı oyuncular da dizide yer alıyor.

Kan Çiçekleri’nin senaristleri arasında Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan ve Ayşem Özge Yıldırım yer alıyor. Yönetmenliğini Canan Çelik Ömer Baykul’un yaptığı dizi, Unik Film / Rains Pictures yapımı.

Kan Çiçekleri, dram türünde ve izleyicilere unutulmaz bir hikaye sunuyor. Dizinin görüntü yönetmenliğini Durmuş Sorkut Halil Uzun üstlenirken, sanat yönetmenliğini Ertuğrul Aysel yapıyor. Kostüm tasarımını Gülay Kuriş, müziklerini ise Minör yapıyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

Kan Çiçekleri hangi türde bir dizi?
Kan Çiçekleri, dram türünde bir dizidir.

Dizinin başrollerinde kimler yer alıyor?
Dizinin başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel paylaşıyor.

Kan Çiçekleri’nin senaristleri kimlerdir?
Kan Çiçekleri’nin senaristleri arasında Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan ve Ayşem Özge Yıldırım yer alıyor.

Dizinin yapımcısı kimdir?
Kan Çiçekleri, Unik Film / Rains Pictures yapımıdır.

Hangi kanalda yayınlanıyor?
Kan Çiçekleri, Kanal 7’de yayınlanıyor.
Kan Çiçekleri: Yeni Bölüm Heyecanı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Kan Çiçekleri 88. Bölüm Tanıtımı Fragmanı:

Kan Çiçekleri: Yeni Bölüm Heyecanı! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kan Çiçekleri 88. Bölüm Tanıtımı

[ad_2]

Kanal 7 dizileri,Kan Çiçekleri,dizi izle,kanal7,Kan Çiçekleri dizisi bölümleri,Kan Çiçekleri dizisi oyuncuları,Kan Çiçekleri full hd,Kan Çiçekleri izle,Kan Çiçekleri kanal7,vendetta,زهور الدم,watch turkish drama,turkish series,günlük dizi,pembe dizi,telenovela,tv dizisi,kan çiçekleri 1.sezon,Flores de Sangre Capitulo 87 Venganza,kan çiçekleri 87 izle,kan çiçekleri bölüm 87,kan çiçekleri dizisi 87.bölüm,kan çiçekleri 87 episode

Kan Çiçekleri 88. Bölüm Tanıtımı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın