Gizemli Kanalların Ardında: A Haunting In Venice – Michelle Yeoh ve Jamie Dornan’ın Yıldızıyla Türkçe Altyazılı Fragman Fragmanı

“A Haunting In Venice” Türkçe Altyazılı Fragmanı: Perili Bir Sarayda Gizemli Bir Cinayet

“A Haunting In Venice” isimli film, 22 Ekim 2021 tarihinde izleyicilerle buluşacak. Başrollerinde Michelle Yeoh ve Jamie Dornan’ın yer aldığı filmin Türkçe altyazılı fragmanı da meraklılarıyla buluştu.

Fragman, emekli dedektif Hercule Poirot’un Venedik’te kendi kendine sürgünde yaşadığı bir dönemde geçiyor. Poirot, isteksizce katıldığı Cadılar Bayramı seansında bir konuğun öldürülmesiyle karşı karşıya kalıyor. Bu cinayet, dedektifin gölgelerle ve sırlarla dolu uğursuz bir dünyaya sürüklenmesine neden oluyor.

Filmin fragmanı, gerilim ve gizem dolu sahnelerle dolu. Michelle Yeoh ve Jamie Dornan’ın oyunculuk performansları da oldukça dikkat çekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Fragmanın yayın tarihi nedir?

“A Haunting In Venice” Türkçe altyazılı fragmanı, 18 Ekim 2021 tarihinde yayınlandı.

Filmin çıkış tarihi nedir?

Film, 22 Ekim 2021 tarihinde vizyona girecek.

Filmin konusu nedir?

Emekli dedektif Hercule Poirot, Venedik’te kendi kendine sürgünde yaşarken bir Cadılar Bayramı seansına katılır. Konuklardan biri öldürüldüğünde, dedektifin gölgelerle ve sırlarla dolu uğursuz bir dünyaya sürüklenmesi gerekecektir.

Filmin başrollerinde kimler var?

Filmin başrollerinde Michelle Yeoh ve Jamie Dornan yer alıyor.

Neden bu filmi izlemeliyim?

Gerilim ve gizem sevenlerin ilgisini çekebilecek “A Haunting In Venice”, ünlü bir dedektifin perili bir sarayda çözmeye çalıştığı gizemli bir cinayeti konu alıyor. Aynı zamanda Michelle Yeoh ve Jamie Dornan gibi başarılı oyuncuları da bünyesinde barındırıyor.

[ad_1]

Gizemli Kanalların Ardında: A Haunting In Venice - Michelle Yeoh ve Jamie Dornan'ın Yıldızıyla Türkçe Altyazılı Fragman Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
A Haunting In Venice Türkçe Altyazılı Fragman – Michelle Yeoh, Jamie Dornan

[ad_2]

A Haunting In Venice Türkçe Altyazılı Fragman – Michelle Yeoh, Jamie Dornan içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın