Siyahların Sırrını Çözmek İçin Beyazlar Nasıl Sıçramalı? White Men Can’t Jump Hulu’da! Fragmanı

Hustle Harder: White Men Can’t Jump Fragman Analizi

Hulu’nun en son yayınladığı fragman olan White Men Can’t Jump, Sinqua Walls ve Jack Harlow’un başrollerini paylaştığı bir komedi. Fragman, 19 Mayıs’tan itibaren Hulu’da yayınlanacak.

Fragman, beyaz erkeklerin siyah erkekler kadar iyi basketbol oynayamayacağı fikri üzerine çalışan basketbol dolandırıcılarının hikayesini anlatıyor. Fragmanın hemen altında, Hulu’nun YouTube kanalına abone olma seçeneği sunuluyor. Kanala abone olarak en son gösteriler ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hulu, evde ve dışarıda geniş bir canlı ve isteğe bağlı eğlence yelpazesi sunan önde gelen ücretli yayın hizmetidir. Hulu, yalnızca hit TV dizileri / filmler ve ödüllü Hulu Orijinalleri gibi her ikisine de erişim sağlayan yalnızca talep üzerine bir platformdur. Sadece Murders In The Building, The Handmaid’s Tale, The Kardashians ve daha fazlası gibi ödüllü Hulu orijinalleri de dahil olmak üzere birçok ünlü gösteriye erişim sağlayabilirsiniz. Hulu.com’a abone olarak hemen erişim sağlayabilirsiniz.

Fragmanın altında, Hulu’nun sosyal medya hesaplarına yönlendiren bağlantılar bulunmaktadır. Hulu’nun Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarından takip ederek en son güncellemeleri ve gösterileri takip edebilirsiniz.

White Men Can’t Jump, 1992 yılında çıkış yapan aynı adlı bir film uyarlamasıdır. Yeni versiyonunun ne kadar başarılı olacağı merak konusu. Peki siz ne düşünüyorsunuz? 19 Mayıs’tan itibaren Hulu’da yayınlanacak olan White Men Can’t Jump için heyecanlı mısınız?

Sıkça Sorulan Sorular:
White Men Can’t Jump, hangi tarihte yayınlanacak?
– White Men Can’t Jump, 19 Mayıs 2022’de Hulu’da yayınlanacak.

White Men Can’t Jump, bir film uyarlaması mı?
– Evet, White Men Can’t Jump, 1992 yılında çıkan aynı adlı bir filmin uyarlamasıdır.

Hulu, hangi tür içerikler sunuyor?
– Hulu, canlı ve on-demand eğlence yelpazesi sunan önde gelen ücretli bir yayın hizmetidir. Hit TV dizileri / filmler ve ödüllü Hulu orijinalleri gibi her ikisine de erişim sağlayan yalnızca talep üzerine bir platformdur.

White Men Can’t Jump, Hulu Original mi?
– Hayır, White Men Can’t Jump, bir remake / yeniden yapım filmidir ve Hulu Original değildir.

White Men Can’t Jump | Official Trailer | Hulu Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Siyahların Sırrını Çözmek İçin Beyazlar Nasıl Sıçramalı? White Men Can't Jump Hulu'da! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
White Men Can’t Jump | Official Trailer | Hulu

White Men Can’t Jump | Official Trailer | Hulu içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

hulu,disney,hulu movies,hulu shows,disney+,hulu originals,hulu series,hulu original series,hulu miniseries,white men can’t jump film,white men can’t jump hulu,hulu white men can’t jump,white men can’t jump on hulu,white men can’t jump film on hulu,Official Trailer,white men can’t jump,white men can’t jump trailer,hulu trailer,trailer hulu,white men can’t jump hulu trailer,white men can’t jump trailer hulu,Hustle harder,Sinqua Walls,Jack Harlow,May 19

Yorum yapın