Emanet 571. Bölüm Tanıtım | Aşkın İzleri , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Emanet 571. Bölüm Tanıtım | Seni Seviyorum

Emanet dizisi, Kanal 7 ekranlarında üçüncü sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Seher’in ölümüyle derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un sessizliğe gömülen hayatı, Emanet ile ekrandaki yerini alacak.

Mutluluk ve Acı Arasında Sıkışan Hayatlar

Yaman, hayatının tepe taklak olduğunu düşünürken, minik Yusuf ise annesinden sonra sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybetmiştir. Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşacak. Bu heyecanla takip edilen dizi, üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Üçüncü Sezon Hikayesi

Seher’in ölümünden sonra üç ay geçmiştir. Aslında hain bir tuzağın kurbanı olan Aziz, Seher’in ölümünün suçunu üstlenir. Topal ise kardeşinin kanıyla aile imparatorluğunun başına geçerken, Yaman’ı da hapse attırmak için elinden geleni yapar. Ancak amacına ulaşamaz. Yaman suçsuz olduğunu kanıtlar ve serbest kalır.

Seher’in ölümüyle Yusuf içine kapanırken, Yaman ise hem karısının yasını tutar hem de yeğenini yeniden güldürmek için çözümler arar. Ancak hiçbiri işe yaramaz. Bir gün konağa bir yabancı gelir ve hayatlarına aniden girer. Bu yabancı, Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Yusuf’un kalbi yeniden gülecek mi? Tüm bu soruların cevabı Emanet dizisiyle Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Emanet ile Cumartesi ve Pazar Günleri Kanal 7’de

Büyük bir yasa gark olan Yaman ve ağabeyinin katilini arayan Nana’nın öyküsü, Emanet dizisiyle Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de izleyicilerle buluşuyor.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Sıkça Sorulan Sorular

1. Emanet dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Emanet dizisinin yeni sezonu, Cumartesi ve Pazar günleri saat 19:00’da Kanal 7’de başlayacak.

2. Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda Halil İbrahim Ceyhan, Nanuka Stambolishvili, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya gibi isimler yer alıyor.

3. Emanet dizisi hangi türde bir dizi?

Emanet dizisi, dram ve aksiyon türünde bir dizidir.

4. Emanet dizisinin yönetmenleri kimlerdir?

Emanet dizisinin yönetmenleri Ayhan Özen ve Taner Tunç’tur.

5. Emanet dizisinin yapımcısı kimdir?

Emanet dizisinin yapımcısı Karamel Yapım’dır.

Emanet 571. Bölüm Tanıtım | Aşkın İzleri , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Emanet 571. Bölüm Tanıtım | Seni Seviyorum Fragmanı:

Emanet 571. Bölüm Tanıtım | Aşkın İzleri , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Emanet 571. Bölüm Tanıtım | Seni Seviyorum

Emanet Dizisi,Emanet Yeni Bölüm,Kanal 7 Emanet Dizisi,Emanet Dizisi İzle,Emanet Son Bölüm,Emanet Dizisi Tek Parça,Emanet Dizisi Full,Kanal 7,Kanal 7 Dizileri,Halil İbrahim Ceyhan,Berat Yusuf Özkan,Melih Özkaya,Tolga Pancaroğlu,emanet 3. sezon,emanet son bölüm izle,kanal 7 emanet,emanet nana,emanet yaman,Nanuka Stambolishvili,emanet fragman,emanet tanıtım,emanet yeni bölüm,emanet son bölüm,emanet yeni bölüm fragmanı,Emanet 571. Bölüm Tanıtım

Emanet 571. Bölüm Tanıtım | Seni Seviyorum içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın