Ruhun Duymaz 4. Bölüm 2. Fragmanıyla Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Ruhun Duymaz 4. Bölüm 2. Fragmanı İncelemesi

Birbirinden heyecanlı sahnelerle dolu olan Ruhun Duymaz dizisinin 4. bölümüne ait 2. fragmanı sonunda yayınlandı! Bu fragmanı izlemek için hemen buraya tıklayın. Ruhun Duymaz, her Pazartesi 20.00’de FOX’ta izleyicileriyle buluşuyor.

Onur Karasu ve Civan Koral Arasındaki Gerilim

Onur Karasu, genç yaşında başarılı bir istihbarat ajanıdır ve Türkiye’nin en büyük kuyumculuk şirketinin sahibi olan Civan Koral’ın peşindedir. Civan, Mücevherat şirketini kirli işler için paravan olarak kullanmaktadır ve bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir. Onur, Civan’ın yaptığı yasadışı işlerle ilgili belgeleri evindeki kasada sakladığını düşünmektedir.

Onur’un Planı

Onur, belgeleri elde edebilmek için Civan’ın kardeşi Hilal ile ilişki yaşamaya başlar. Hilal’in nişan gününde kasayı açarak belgeleri almayı ve Civan’ı tutuklatmayı planlamaktadır. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardır: Hilal’in yakın arkadaşı Ece.

Ece’nin Rolü

Ece, Hilal’in yakın arkadaşı olarak Onur’un planlarını öğrenmeye çalışırken kendisi de Onur tarafından yakalanır. İkisi, istemeden birlikte çalışmak zorunda kalır ve gece ile gündüz kadar zıt olan bu ikili, birbirleriyle uyumlu bir şekilde hareket etmek zorunda kalır.

Oyuncu Kadrosu

Ruhun Duymaz dizisinde başrolleri Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız paylaşıyor. Diğer oyuncular arasında Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru da yer alıyor.

Künye

  • Yapım: O3 MEDYA
  • Yapımcı: SANER AYAR
  • Yönetmen: AYTAÇ ÇİÇEK
  • Tür: ROMANTİK KOMEDİ

FOX Resmi Web Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları

Ruhun Duymaz dizisinin resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, dizinin resmi sosyal medya hesaplarına da aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

1. Ruhun Duymaz dizisi hangi gün ve saatte yayınlanıyor?

Ruhun Duymaz dizisi her Pazartesi saat 20.00’de FOX’ta yayınlanmaktadır.

2. Dizinin başrollerinde kimler yer alıyor?

Ruhun Duymaz dizisinin başrollerini Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız paylaşıyor. Diğer oyuncular arasında Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru da yer almaktadır.

3. Dizinin türü nedir?

Ruhun Duymaz dizisi romantik komedi türünde bir dizidir.

Ruhun Duymaz 4. Bölüm 2. Fragmanıyla Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte Ruhun Duymaz 4. Bölüm 2. Fragmanı @RuhunDuymazDizi Fragmanı:

Ruhun Duymaz 4. Bölüm 2. Fragmanıyla Heyecan Dorukta! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Ruhun Duymaz 4. Bölüm 2. Fragmanı @RuhunDuymazDizi

FOX,FOX dizi,O3 Medya,FOX Dizileri,FOX Yaz dizileri,yaz dizileri,romantik komedi,romantik komedi dizisi,Ruhun Duymaz,Ruhun Duymaz dizi,Ruhun Duymaz FOX,Ruhun Duymaz izle,ruhun duymaz dizi,ruhun duymaz fragman,ruhun duymaz yeni dizi,Burcu Özberk,Şükrü Özyıldız,Tuğrul Tülek,Aslı Sümen,Şehsuvar Aktaş,Zuhal Gencer,Ülkü Duru,Ruhun Duymaz tanıtımlar,Ruhum Duymaz 4. bölüm tanıtım,Ruhun Duymaz 4. Bölüm 2. Fragmanı

Ruhun Duymaz 4. Bölüm 2. Fragmanı @RuhunDuymazDizi içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın