Yeni Çıkacak Oyun: Crusader Kings III’de Turnuvalar ve Yarışmalarla Dolu Bir Macera!

Crusader Kings III: Tours & Tournaments İnceleme

Geliştirici: Paradox Development Studio

Yayıncı: Paradox Interactive

Çıkış Tarihi: 11 Mayıs, 2023

Etiketler: RPG, Strateji, Simülasyon

Hakkında

Hayat şövalye maceralarının bir yolculuğudur, o zaman neden sen de seninkini yaratmayasın, yönetici? Büyük genişleme, Crusader Kings III: Tours & Tournaments ile kendi epik hikayenizi yaratın. Gösterişli dövüş alanındaki cesur taklit savaşlarından, kraliyet refakatinde tehlikeli vahşi doğanın keşfine kadar sizi bekleyen manzaralar ve olaylardan etkileneceksiniz. Yolculuğunuz boyunca huzursuz ayaklarınız sizi uzaklara taşıyacak ve tehlikeli ve eğlenceli bir şekilde zengin bir krallıkta konuklarınızı arayacaksınız. Kendinizi birçok kahramanca turnuva şekillerinden birinde kanıtlayın, yurt içinde veya yurt dışında, veya kutlamaları bir çekişmeli rakibi öldürmek için kullanın. Büyük Düzenlemelerin ev sahibi olun, büyük düğünler veya heyecan verici şahin avları olsun. Ama dikkatli olun! Birçok kutlama, düşmanlarınıza … veya ailenize karşı kalleş bir düzenin mükemmel örtüsüdür. Crusader Kings III: Tours & Tournaments cesur, yeni bir ortaçağ dünyasını, denemeleri ve sıkıntıları, eylemleri ve maceraları, ve yenileyici anlatımı sunar. Maceraya hazırlanın.

Yeni Özellikler

Keşif Turu

Huzursuz ayaklarınızı kontrol edin ve kendi kişisel epik turunuzu yaratın. Entouragenizi seçin ve rotanızı dikkatlice özelleştirin. Önümüzdeki yol uzun olabilir, ancak renkli karakterler, egzotik kültürler ve hayatınızı değiştirebilecek olaylarla doludur. Vassallerinizi ziyaret edin ve onlarla yakından etkileşime geçin. Mülklerini inceleyin ve krallığınızın en uzak köşelerindeki konularınızın nasıl yaşadığını öğrenin. İyiliğinizi gösterin ve hediye ve ödüller verin. Veya bir grup vergi toplayıcı getirin ve uygun şekilde ulaşılması zor olan vassallerden size düşeni alın.

Yeni Turnuva Türleri

Yükselmek isteyen savaşçılar veya prestij arayan soylular için, Turnuva kendinizi göstermek için mükemmel bir yerdir. Yeni becerilerde değerli deneyim kazanmak için çok sayıda yeni turnuva, görkemli saygınlık ve şövalye denemelerine katılın. Sıradışı ödüller kazanmak için yarışmalarına katılın ve gösterişli bir Turnuva düzenleyin. Demirciye bir ziyaret yaparak kendinizi iyi hazırlayın veya yerel tavernada biraz sıvı cesaret kazanın. Rakiplerinizi niyetlerle ayartın, ardından kafalarını patlatın veya mükemmel şövalye becerilerinizle rakiplerinizin kalbini kazanın.

Büyük Düzenlemeler, Şövalye Onurları ve Yeni Sanat

Elaborate düğünler ve şövalyeler olmadan ortaçağ hayatı aynı olmazdı. Crusader Kings III: Tours & Tournaments ile her ikisi de daha da etkileyici! Büyük bir düğün düzenleyerek arka odada diplomasi avantajı sağlayın. Yararlı evlilik öncesi anlaşmaları müzakere edin, mahkum vassallerinizi memnun edin ve bu yeni karmaşık törenlerde iyilikler kazanın. Şövalyelerinize onurlar verin, savaşta veya siyasette uzmanlaşmalarını sağlayarak savaşın. Onları daha da deneyimli hale getirerek turnuvalara veya savaşa gönderin. Batı ortaçağ giysilerindeki değişiklikler ve zırhın evrimini ayrıntılı bir şekilde gösteren yeni müze değerinde karakter sanatının tadını çıkarın.

Sıkça Sorulan Sorular

Crusader Kings III: Tours & Tournaments İçin Bir Crusader Kings III Kopyası Gerekiyor mu?

Evet, Crusader Kings III: Tours & Tournaments oynamak için Crusader Kings III oyununun bir kopyasına sahip olmanız gerekiyor.

Crusader Kings III: Tours & Tournaments, Hangi Platformlarda Mevcut?

Crusader Kings III: Tours & Tournaments, Steam’de PC için mevcuttur.

Crusader Kings III: Tours & Tournaments İçin Kullanıcı Yorumları Var mı?

Hayır, şu anda Crusader Kings III: Tours & Tournaments için kullanıcı yorumları mevcut değil.

Crusader Kings III: Tours & Tournaments’in Çıkış Tarihi Nedir?

Crusader Kings III: Tours & Tournaments, 11 Mayıs 2023’te çıkacak.

Crusader Kings III: Tours & Tournaments’in Yayıncısı Kimdir?

Crusader Kings III: Tours & Tournaments’in yayıncısı Paradox Interactive’dir.

Crusader Kings III: Tours & Tournaments’in Geliştiricisi Kimdir?

Crusader Kings III:

Crusader Kings III: Tours & Tournaments indirmek için Steam Sayfası : Crusader Kings III: Tours & Tournaments

Yorum yapın