Amazon UK’da Sony Xperia 5 IV artık çok daha uygun fiyatlı!

Amazon UK’da Sony Xperia 5 IV için Büyük İndirim

En iyi Sony telefonlarından bazıları gibi, Xperia 5 IV de inanılmaz derecede yüksek bir fiyat etiketiyle geldi. Şirketin cihazını çoğu teknoloji meraklısına hitap etmek için birçok özellikle donattığını tartışamazsınız. Yine de, sadece birkaç kişi başlangıç fiyatı olan £949’a katıldı. İyi haber şu ki, Amazon UK bu canavar üzerinde büyük bir fırsat bekleyenler için harika bir sürpriz yapıyor. Telefon, satıcıda %21 indirimli olarak sunuluyor, bu da en fazla £200’ye kadar anlamına geliyor.

Uygun Fiyata Sony Xperia 5 IV

İngiltere’de yaşayan insanlar, bu Sony canavarına perakendecide £750’nin altında dokunamadılar. Dolayısıyla, bankayı kırmayan birçok harika avantaja sahip yeni bir amiral gemisi telefon arıyorsanız, bu anlaşmayı son derece uygun bulabilirsiniz.

21% İndirimle

Üç mevcut renk seçeneğinin ikisi olan Ecru ve Siyah, %21 indirimli olarak sunuluyor. Sınırlı sayıda sunulduğunu belirtmek gerekir. Bu harika fırsattan yararlanmak isterseniz, hâlâ yapabileceğiniz bir hareket yapmak isteyebilirsiniz.

Daha Fazla İndirim İmkanı

Şans eseri, çevrimiçi satıcı, Sony Xperia 5 IV’ün fiyat etiketini daha da düşürmenizi sağlayacak bir kozu var. Uygun bir cihazı takas edebilir ve bu canavarın fiyatını daha da düşürebilirsiniz. Herkesin takas işleminden hoşlandığını biliyoruz, ancak hangi cihazı ayıracağınıza bağlı olarak £200’ye kadar tasarruf edebileceğinizi göz önünde bulundurarak, düşünmeye değer olduğunu söyleyebiliriz.

En İyi Bütçe Telefonlarından Bir Bargain

Bu büyük indirimle bile, bu canavar piyasadaki en iyi bütçe telefonlarıyla aynı seviyeye gelmiyor. Ancak, belirli bir kitle, parlak 6.1 inç HDR OLED 120Hz ekranı olan bu kompakt telefonda bir fırsatı takdir edebilir.

Sony Creative Suite

Sanatsal bireyler, Sony creative suite yani Fotoğraf Pro, Sinema Pro, Video Pro ve Müzik Pro’yu takdir edebilir. Büyük 5.000mAh batarya, yaratıcılığın anın sıcaklığında durmasını engelliyor. Ayrıca, cihaz bize geçmişi hatırlatıyor, çünkü microSD kart yuvası ve 3.5mm kulaklık girişi bulunuyor.

Sonuçtan Sonra 5 Benzersiz SSS

  1. Soru: Bu telefonun suya dayanıklılık özelliği var mı?
  2. Soru: Ekranın çözünürlüğü nedir?
  3. Soru: Bu telefonda kablosuz şarj özelliği var mı?
  4. Soru: Arka kameraların piksel sayısı nedir?
  5. Soru: Bu telefonda parmak izi tarayıcısı var mı?

Yorum yapın