Amazon’dan İlk Prime Günü İndirimleri: Harika Ürünlere Göz Atın!

Amazon Prime Day’de En İyi Teknoloji Fırsatları

Amazon Prime Day, her teknoloji tutkunu için yılın en iyi zamanlarından biridir. Farklı şekil, boyut ve fiyat aralıklarında cihazlar satın alabileceğiniz bu alışveriş etkinliğinde en popüler Amazon ürünleri de büyük indirimlerle sunuluyor. En İyi Prime Day Telefon Fırsatları listemizi hazırladık, ancak akıllı ev teknolojisi, e-okuyucu veya hoparlör arıyorsanız Amazon’un birçok farklı seçeneği var.

Kindle Paperwhite Kids

Bir e-okuyucu, sahip olabileceğiniz en faydalı teknolojik ürünlerden biridir. Amazon’un e-okuyucuları genellikle daha uygun fiyatlıdır, ancak bu özel indirimle Kindle Paperwhite Kids modeli gerçek bir fırsat haline geldi. Bu model normalde 159.99 dolar iken Prime Day fırsatıyla daha uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Amazon Fire HD 10 Kids Pro Tablet

Biraz daha fonksiyonellik arıyorsanız, Amazon Fire HD 10 Kids Pro Tablet tam size göre. Bu tablet, uygun fiyatlı bir seçenek olmasının yanı sıra, medya tüketimi için de idealdir.

5. Nesil Echo Dot Kids 2022

Amazon’un ikonik Echo Dot hoparlörünün daha sevimli bir versiyonu olan 5. Nesil Echo Dot Kids 2022, şu anda neredeyse yarı fiyatına indirilmiş durumda. Vanilla Echo Dot’un tüm avantajlarını ve bir ejderha yüzü de alabileceğiniz bu cihaz, herkesin beğenisini kazanıyor.

Ring Video Doorbell

Ev güvenliğinizi artırmak istiyorsanız, Amazon’un Ring Video Doorbell cihazı tam size göre. %46 indirimle sunulan bu cihaz, evinize gelen ziyaretçileri izlemenize ve güvenliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor.

Luna Wireless Controller

Oyun tutkunları için Amazon, Luna Wireless Controller’ın fiyatını %40’a kadar indirdi. Bu cihaz, oyun deneyiminizi daha keyifli bir hale getirmek için ideal bir seçenek.

Diğer Fırsatlar

Bu listedeki cihazlar, Amazon Prime Day’in sunduğu en iyi fırsatlar arasında sadece birkaçı. Prime Day boyunca birçok farklı üründe büyük indirimler sunulacak.

Yorum yapın