Apple’ın iPhone ve Android uyumlu Beats Studio Buds’ı şu anda muhteşem bir ANC fırsatı

Apple’ın Yeni Kablosuz Kulaklığı “Beats Studio Buds”: AirPods Alternatifi mi?

Yeni veya eski iPhone’unuzla sorunsuz çalışacak aktif gürültü engelleme özellikli en iyi kablosuz kulaklıkları satın almak söz konusu olduğunda, indirimli fiyatlı yepyeni bir Apple AirPods Pro çiftinde yanlış gitme ihtimaliniz yok, değil mi?

Bu kesinlikle doğru olsa da, büyük ölçüde doğru olsa da, aslında bu yazı yazılırken düşünebileceğiniz başka harika bir gürültü engelleme kablosuz ses ürünü bulunmaktadır. Özellikle (nispeten) sıkı bir bütçedeyseniz ve hayatınız boyunca Apple’ın “ekosistemi”ne bağlı değilseniz, Beats Studio Buds’ı düşünmek isteyebilirsiniz.

Apple’ın Kendi Ürünü Olsa da Android ve iOS Cihazlara Uyumlu

Beats Studio Buds teknik olarak Apple tarafından üretilse de, doğal desteği Android ve iOS cihazlara kadar uzanır. Bu, onları sadece AirPods Pro, Pro 2, ve non-Pro AirPods 3 gibi Apple ürünleri için değil, aynı zamanda Samsung Galaxy Buds gibi en iyi seçenekler arasına sokar.

Altı Farklı Renk Seçeneği

149,95 $ ‘lık düzenli fiyatı olan bu Apple ürünü kulaklık, şu anda altı farklı (ve farklı) renk seçeneğinde çok daha uygun bir fiyata sahip olabilir.

Pembe, siyah, mavi, gri, kırmızı ve beyaz renkler, her bir potansiyel Amazon alıcısının kişisel tercihlerini tatmin edeceği ve “stabil ve konforlu bir uyum” sağlarken “optimum akustik bir sızdırmazlık” da sağlayan oldukça şık bir tasarımla birleştirilmiştir.

Çok Yönlü bir Kulaklık

Studio Buds, oldukça pahalı Fit Pro‘dan sporcu bir yapıya sahip değil, ancak standart spor salonu kullanımı için iyi bir IPX4 su geçirmezlik derecesine sahiptir. Ayrıca, olağanüstü pil ömrüne ve hem ANC (aktif gürültü engelleme) özelliklerine hem de çevrenizle daha fazla iletişim halinde kalmayı seven kullanıcılar için bir Şeffaflık moduna sahiptir.

İndirim Fırsatı

50 $ (veya %33) indirim, birkaç aydır mevcut değildi ve Beats Studio Buds+ duyurusuyla ilgili herhangi bir resmi haberin olmaması nedeniyle, Amazon’da yeniden canlanan bu fırsat, iPhone veya Android cihazınız olsun olmasın, her zamankinden daha cazip görünüyor.

5 Sıkça Sorulan Soru

1. Beats Studio Buds’ın fiyatı nedir?

Beats Studio Buds’ın düzenli fiyatı 149,95 $’dır.

2. Beats Studio Buds hangi renklerde mevcuttur?

Beats Studio Buds, pembe, siyah, mavi, gri, kırmızı ve beyaz renklerde mevcuttur.

3. Beats Studio Buds’ın su geçirmezlik derecesi nedir?

Beats Studio Buds, standart spor salonu kullanımı için iyi bir IPX4 su geçirmezlik derecesine sahiptir.

4. Beats Studio Buds, hangi cihazlarla uyumludur?

Beats Studio Buds, Android ve iOS cihazlarla uyumludur.

5. Beats Studio Buds’ın batarya ömrü ne kadardır?

Beats Studio Buds, olağanüstü bir batarya ömrüne sahiptir.

Yorum yapın