Galaxy Z Fold 5 veya Z Flip 5 için rezervasyonunuzu yapın, büyük indirimlerden yararlanın; rezervasyonu yapabildiğiniz süre sona eriyor

Bir Teknoloji Haber Editörü Olarak Hareket Et

Tik tak, tik tak. Bu kesinlikle biyolojik saatiniz değil. Durum bundan daha ciddi. Yaklaşmakta olan Samsung’un yeni katlanabilir telefonlarından biri olan Galaxy Z Fold 5 veya Z Flip 5’i rezerve etme ve süreçte büyük bir tasarruf yapma zamanı neredeyse bitiyor.

Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliğine sadece birkaç saat kaldı. Ve teknoloji devi yeni telefonlarını duyurduğunda, şu anda alabileceğiniz bu güzel rezervasyon hediyesi kaybolacak ve artık onu alamayacaksınız.

Eğer şu anda Galaxy Z Fold 5 veya Galaxy Z Flip 5’i rezerve ederseniz, rezervasyon hediyesi olarak 50 dolarlık Samsung Kredisi alacaksınız, ki bu, ilk kez satın alma işleminizde kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Yani, sadece hızlı davrandığınız ve yeni Galaxy telefonunuzu rezerve ettiğiniz için 50 dolar tasarruf ediyorsunuz.

Daha fazla tasarruf etmek ister misiniz? Samsung’un Takas Programı aracılığıyla uygun bir takas cihazı göndermekten çekinmeyin. Cihaz, Samsung’un gerekliliklerini karşılıyorsa, anında takas kredisi alacaksınız, bu da Galaxy Z Fold 5/Z Flip 5’in fiyatını daha da düşürmek için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Yani, eski telefonunuzdan kurtulmakla kalmayacak, aynı zamanda yeni ve şık katlanabilir telefonunuzda güzel bir indirim de elde edeceksiniz.

Gördüğünüz gibi, şimdi beklemek yerine rezerve yapmanın tam zamanı. Dahası, Samsung bu teklifin sona erme süresini zaten geri saymaya başladı, bu yüzden bu makaledeki fırsat düğmelerinden birine dokunun, Galaxy Z Fold 5/Z Flip 5’inizi rezerve edin ve elinizden geldiğince güzel bir tasarruf yapın.

Bilgi

Soru: Samsung’un yeni katlanabilir telefonlarını nasıl rezerve edebilirim?

Cevap: Samsung web sitesine giderek Galaxy Z Fold 5 veya Galaxy Z Flip 5’i rezerve edebilirsiniz. Rezervasyon yaparken 50 dolarlık Samsung Kredisi kazanırsınız.

Soru: Rezervasyon hediyesi olarak aldığım Samsung Kredisi’ni nasıl kullanabilirim?

Cevap: Samsung Kredisi, yeni telefonunuzun satın alma işlemi sırasında kullanılabilir. Bu şekilde 50 dolar tasarruf edebilirsiniz.

Soru: Eski telefonumu nasıl takas edebilirim?

Cevap: Samsung’un Takas Programı’na uygun bir takas cihazı göndererek takas işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cihazınız gereklilikleri karşılarsa, anında takas kredisi alırsınız.

Soru: Takas kredisini nasıl kullanabilirim?

Cevap: Takas kredisini Galaxy Z Fold 5 veya Galaxy Z Flip 5’in fiyatını düşürmek için kullanabilirsiniz.

Soru: Rezervasyon yapmam için bir süre sınırlaması var mı?

Cevap: Evet, Samsung bu teklifin sona erme süresini belirlemiştir. Bu yüzden rezervasyonunuzu bir an önce yapmanız önerilir.

Yorum yapın