Google Pixel Fold’un çıkış tarihi, fiyatı, ekran boyutları, batarya ve daha fazlası için yeni rapor!

Google Pixel Fold ile Samsung’a Meydan Okuyor

Samsung şu anda küresel katlanabilir telefon pazarında oldukça baskın olduğundan, son birkaç ay boyunca çıkan haberlerde Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’in başrolde olması şaşırtıcı değil. Ancak, dünyanın en iyi katlanabilir telefonlarından biri olarak adlandırılan Google’ın ilk Pixel Fold modeli, önümüzdeki aylarda Samsung’a meydan okuyacak.

Pixel Fold’un Haziran Ayında Tanıtılması Bekleniyor

Google’ın ilk katlanabilir telefonu olan Pixel Fold, CNBC’nin iddiasına göre Haziran ayında tanıtılacak. Ön siparişlerin ise muhtemelen Mayıs ayında başlayacağı söyleniyor.

Pixel Fold’un Fiyatı

Pixal Fold’un tavsiye edilen fiyatı 1.700 doların üzerinde olacak. Google, erken benimseyenler için harika bir takas teklifi ve belki de ücretsiz bir Pixel Watch sunmaya hazırlanıyor.

Pixel Fold’un Özellikleri

Pixel Fold’un 7,6 inçlik ana ekranı ve 5,8 inçlik kapağı bulunacak. Ancak, Samsung Galaxy Z Fold 4 ile kıyaslandığında Pixel Fold’un ekranı daha küçük kalıyor. Ayrıca, Pixel Fold’un ağırlığı da Samsung Galaxy Z Fold 5’ten biraz daha fazla olacak.

İşlemci ve Batarya Ömrü

Pixel Fold’un Tensor G2 işlemcisi, Google’ın mevcut yonga standartlarına göre kabul edilebilir bir performans sunacak ancak Z Fold 4’teki Snapdragon 8+ Gen 1 ve Galaxy’deki Snapdragon 8 Gen 2 ile karşılaştırıldığında daha yavaş kalacak. Öte yandan, Pixel Fold’un batarya ömrü, 24 saat ila “düşük güç modunda” 72 saate kadar çıkabilecek.

Sonuç Olarak

Özetle, Pixel Fold’un daha olgun ve geliştirilmiş rakiplerine kıyasla neden tercih edileceği zor. Ancak, batarya ömrü ve dayanıklı menteşe gibi özellikler, Pixel Fold’u tercih etmek isteyenler için bir avantaj olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Pixel Fold’un fiyatı ne kadar olacak?

Pixel Fold’un tavsiye edilen fiyatı 1.700 doların üzerinde olacak.

2. Pixel Fold’un ekran boyutu nedir?

Pixel Fold’un 7,6 inçlik ana ekranı ve 5,8 inçlik kapağı bulunacak.

3. Pixel Fold’un işlemcisi nasıl?

Pixel Fold’un Tensor G2 işlemcisi, Google’ın mevcut yonga standartlarına göre kabul edilebilir bir performans sunacak.

4. Pixel Fold’un batarya ömrü ne kadar?

Pixel Fold’un batarya ömrü, 24 saat ila “düşük güç modunda” 72 saate kadar çıkabilecek.

5. Pixel Fold ne zaman tanıtılacak?

Google’ın ilk katlanabilir telefonu olan Pixel Fold, CNBC’nin iddiasına göre Haziran ayında tanıtılacak.

Yorum yapın