Pixel 8 ve Pixel 8 Pro modellerinin depolama seçenekleri ve renkleri hakkında yeni bir rapor yayınlandı.

Google’nın Pixel 8 ve Pixel 8 Pro Hakkında Bilinenler

Google, I/O geliştirici konferansında Pixel 8 ve Pixel 8 Pro hakkında hiçbir şey söylemediği için bazı sadık hayranlarını şaşırtmış olsa da, bu iki sonraki nesil üst düzey telefon, teknoloji dünyasının en iyi saklanan sırları olmaktan uzak.

Tüm için Depolama Seçenekleri!

Evet, Google’ın bir sonraki büyük şeyi, seçtiğiniz 128, 256 veya 512GB dahili depolama alanı seçenekleriyle sunulacak gibi görünüyor, en azından bahsi geçen Alman gazeteci/sızıntı/ dedikodu yapıcının gördüğü “bayi verilerine” göre.

Eğer bu varyantlar size tanıdık geliyorsa, bu şu anda Pixel 7 Pro alıcılarının sahip olduğu şeylerdir. Devin devam hikayesi için bu 512 gig üst seviye seçeneğinden kurtulmak pek mantıklı olmazdı, ancak maalesef “vanilya” Pixel 8’in potansiyel benimseyicilerine bu kadar cömert bir seçenek sunulmayacak gibi görünüyor.

Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun Renkleri

Pixel 8 ve 8 Pro için üç ilginç isimli renk seçeneğinin varlığı, birden çok kaynak tarafından aynı isimlere atıfta bulunulmasıyla nerdeyse kesin gibi görünüyor.

Bu noktada tam olarak nasıl görüneceklerini kesin olarak bilemeyiz, özellikle Google’ın kromatik açıdan farklı ve çok ilginç şeyler denemeyi sevdiği için, Ancak Licorice belirli bir siyah tonu gösterebilir (böylece Pixel 7’nin “Obsidian” tadını değiştirir), Porcelain açık bir beyazdır, Sky ise yalnızca açık mavi olabilir ve Haze… kelimenin tam anlamıyla herhangi bir şey olabilir.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro her biri üç renk seçeneğiyle sınırlı kalırken, Pixel 8 ve 8 Pro için haziran ayında dördüncü bir “Jade” seçeneği önerildi, ancak bir şekilde bu en son raporda tamamen yok.

Bu, ABD gibi belirli pazarlarda sınırlı bulunabilirlik anlamına gelebilir (özellikle WinFuture genellikle Avrupa bilgilerine odaklandığı için) veya Google’ın yüksek kaliteli telefonları için yine üç renkle sınırlı kalacağını gösterebilir. Bunun için lansman etkinlikleri vardır, bu yüzden ekim ayında şirketin resmi olarak neyi doğrulayacağını bekleyelim.

Yorum yapın