Prime Day’de Razr+, Galaxy Tab S8 Ultra ve daha fazla promosyonla heyecan başlıyor

Prime Day 2023 İndirimleri Başladı!

Evet, bayanlar ve baylar, Prime Day 2023 alışveriş çılgınlığınızı başlatma vakti geldi! Bekle, bu doğru olamaz, Amazon’un en büyük yaz indirim etkinliği bu yazı yazıldığı sırada henüz iki hafta uzakta olan 11 Temmuz’da başlaması planlanıyor…

Bu açıkçası teknik olarak doğru olsa da, e-ticaret devi, Prime üyelerinin daha fazla beklemelerine gerek kalmadan, kendi ürünlerinde (ve daha fazlasında) büyük tasarruf yapmalarını sağlayan indirim fırsatını zaten başlattı.

Best Buy, baş rakibinin dikkatini monopolize etmesini bekleyemezdi ve bu nedenle perakendecinin 4 Temmuz promosyonları, en iyi telefonlar, tabletler, akıllı saatler ve kablosuz kulaklıklar gibi birçok üründe alıcılar için rekabet ve çeşitlilik sağlamak için burada.

Bugün mevcut en iyi 3 mobil teknoloji fırsatına göz atın!

Evet, Motorola Razr Plus şu anda sıcacık ve oldukça makul bir 999,99 dolar fiyat etiketinden 150 dolar indirimli olarak satılıyor… ama bir kısıtlama var. Bu olağanüstü özel tekliften yararlanmak için sadece bir Amazon Prime abonesi olmanız yeterli değil, aynı zamanda bir davetiye talep etmeniz ve gerçekten bir tane almanız gerekiyor.
Bu sistem buradaki amacımıza uygun değil, ancak katlanabilir bir kapak ekranı olan sıcacık bir yeni telefon için 150 dolarlık indirim kesinlikle beklemeye değer gibi görünüyor. Eğer katılmıyorsanız veya hemen şimdi katlanabilir olmayan bir ekran ve son teknoloji özelliklere sahip daha büyük bir cihaz satın almak istiyorsanız, Best Buy’ın en son sınırlı süreli Surface Pro 9 ve Galaxy Tab S8 Ultra fırsatları kesinlikle düşünülmeye ve karşılaştırılmaya değer.

İki devasa güç merkezi arasında seçiminiz muhtemelen Windows üretkenlik veya depolama alanı ve bellek gibi şeylere daha çok önem vermenize bağlı olacaktır, ancak her durumda Best Buy’da özel Prime rakipli üyelik olmadan da ciddi bir tasarruf yapacaksınız.

Harika telefonlar, muhteşem indirimler, bekleme yok

Hem Prime Day’i hem de Samsung’un Galaxy Z Fold 5 lansmanını beklemek istemiyor musunuz? Şu anda satın alabileceğiniz en iyi katlanabilir cihaz, Prime aboneliği veya başka bir şarta gerek olmadan muazzam 450 dolar indirimli olarak satılıyor ve bununla birlikte 512GB depolama seçeneğinde en iyi Android telefon da (nokta) özel koşullar, üyelikler veya beklemek gibi bir neden olmadan olağanüstü yüksek bir indirimle sunuluyor.
Eğer hala Galaxy Z Fold 4 veya Galaxy S23 Ultra’yı alamıyorsanız, Motorola tarafından geliştirilen birinci sınıf Lenovo ThinkPhone, orta üst sınıf Google Pixel 7a ve yüksek kaliteli (bir bakıma) OnePlus 10T hepsi oldukça ucuz ve yakın gelecekte büyük ölçüde geçilemeyecek bir değer sunuyor.
Evet, Pixel 7a tam olarak derinden indirimli değil, ancak etkileyici bir boya işlemeli gerçek bir telefonda (başka bir ürün almanıza veya hediye kartı teklifine katlanmanıza gerek olmadan) gerçek para tasarrufu yapabilirsiniz.

Daha fazla tablet uygun fiyatlarla mevcut

Yukarıda ayrıntıları verilen Surface Pro 9 ve Tab S8 Ultra, kabul edelim ki oldukça pahalı, işte bu harika üçlü devreye giriyor, Windows, Android ve… değiştirilmiş Android arasında sizi zor bir seçim yapmaya zorluyor ve fiyatları makulden inanılmaz düşük seviyelere kadar değişiyor.

Bu üçten sadece biri tamamen bir Amazon Prime aboneliğine bağlı, ancak My Best Buy Plus veya Total üyesiyseniz, Microsoft’un en kompakt Windows üretkenlik makinesini 128GB versiyonda hiç olmadığı kadar düşük bir fiyata satın alabilirsiniz.

İşte size en iyi akıllı saat teklifleri

Dayanıklı Apple Watch Ultra ve mütevazı Garmin Forerunner 45 arasında daha farklı iki akıllı saat düşünebilir misiniz? Biz kesinlikle düşünemeyiz, ancak bu iki giyilebilir cihazın farklı insanları bu farklı ve benzer şekilde indirimli fiyatlara çekebileceğini tamamen anlayabiliriz.
Maalesef, Apple ile eşleştirilebilen en iyi akıllı saatlerden birinde 70 dolar tasarruf etmek için My Best Buy Plus veya Total üyeliği zorunludur, ancak temel Forerunner 45, dahili GPS ve iyi bir sağlık izleme araç setiyle birlikte bağlayıcı herhangi bir şarta sahip olmaksızın kendi başına makul bir indirimle sunulur.

Kablosuz kulaklıklar ve daha fazlası ucuz fiyatlarla

Biliyoruz, biliyoruz, hepiniz Apple’ın AirPods’larını seviyorsunuz, son birkaç yılın her çeyreğindeki küresel kulaklık satış raporları bunu kanıtlıyor. Ancak Sony veya Amazon yapımı bir alternatif düşünmeye bir saniye bile izin verirseniz, müzik dinleme deneyiminiz açısından böyle büyük bir ödün vermeden yazı sonunda banka hesabınızı koruyabilirsiniz.
Özellikle LinkBuds S, çok iyi bir gürültü engelleme seçeneği olabilirken, üçüncü nesil Echo Buds… yoksayılamayacak kadar ucuz. Ve sonra, kulak içi kulaklıklar (veya teknik olarak akıllı hoparlör bile değil) kategorisine düşmese de, ikinci nesil Echo Auto, aynı zamanda göz ardı edilmemesi gereken bir Prime özel indirimi elde ediyor.

Yorum yapın