Samsung Galaxy Z Fold 5 şimdi 1000 TL indirimli veya 512GB Z Flip 5’i sadece 520 TL’ye alın!


Bu hikaye Samsung tarafından sponsor edilmiştir. Bu makalede PhoneArena’nın görüşleri herhangi bir şekilde etkilenmemiştir!
 
Açıklama

Katlanabilir telefon hayranları, sevinçli olun, çünkü Samsung en yeni Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 telefonlarını sadece doğrudan ondan alabileceğiniz anlaşmalarla birlikte uygun fiyatlarla piyasaya sürdü! Kepçe şeklinde katlanabilirlerin en büyük kapak ekranına sahip olan Z Flip 5, cepleri gerçekten de büyük ana ekrana yetmeyenleri çağırıyor. Şimdi daha hızlı ve şık görünen Z Fold 5 için de büyük bir ekranı vardır

Samsung’dan 400 dolarlık bir Z Flip 5 anlaşması veya Galaxy Z Fold 5’te 1000 dolar indirim alın!

Samsung tarafından sunulan oldukça şaşırtıcı 600 dolarlık takas teklifi, Galaxy Z Flip 5 fiyatını 399.99 dolara kadar düşürmeye devam ediyor veya sadece 120 dolar daha fazla ödeyerek en üst düzey 512 GB Z Flip 5 modelini satın alabilirsiniz. Bu, önceki modele göre daha iyi bir anlaşmadır çünkü Z Flip 5 şimdi 256 GB depolamadan başlar ve 600 dolarlık indirim, iki yıllık Z Flip 3’ten yükseltme yapmanız durumunda bile geçerlidir!

Seçili renkler için (Phantom Black ve yeni Icy Blue) ücretsiz depolama yükseltme teklifi, Samsung Galaxy Z Fold 5 için de geçerlidir ve Samsung cömertçe 512 GB modelini anlaşmaya dahil eder. Z Fold 4 veya S23 Ultra ile yükseltme yaparsanız ve ücretsiz 256 GB’dan 512 GB’a kadar depolama yükseltmesiyle birlikte, şimdi yalnızca Samsung’da Galaxy Z Flip’in fiyatından daha ucuza Galaxy Z Fold 5’i satın alabilirsiniz, bu nasıl?

Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5, sadece Samsung’da bulunan özel renkler ve paket anlaşmalarıyla birlikte gelir!

Samsung’un cömert Z Flip 5 anlaşması veya Galaxy Z Fold 5 anlaşmaları burada bitmez, çünkü sadece doğrudan Samsung’dan satın alırsanız özel renkler ve paket teklifleri mevcuttur:
  • Galaxy Z Flip 5 Samsung’a özel renkler: Sarı, Mavi, Yeşil, Gri ve Grafit
  • Galaxy Z Fold 5 Samsung’a özel renkler: Mavi, Gri

Verizon, AT&T veya T-Mobile taşıyıcı versiyonlarını da Samsung’dan sipariş verirseniz, Galaxy Z Flip 5 ve Fold 5’i kalabalıktan ayıracak özel renklere sahip olabilirsiniz! Bunlar, 1TB modeli dışında tüm versiyonlar için geçerlidir. 1TB modeli, bol miktarda depolama alanına ihtiyaç duyan güçlü kullanıcılar için sadece kilidini açık olarak satan Samsung’dur.

Samsung’un özel Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 paketleri, anlaşma ateşine daha fazla teklif ekler!

Özel paket anlaşmaları sadece Samsung’da bulunabilir ve seçili Galaxy Tab S9 modelleriyle bir pakette ekstra %30 indirim sağlar veya yeni Galaxy Watch 6 Classic ile bir pakette %25 indirim sağlar, ki bu daha büyük bir OLED ekran ve Samsung’un harika döner çerçevesini yeniden canlandırır.

Tüm bunlar ve daha fazlası öğrenciler, askeri personel veya ilk müdahale ekipleri için Galaxy Z Fold 5, Z Flip 5, Watch 6 veya Tab S9 teklifleri sadece Samsung’un kendi mağazasında bulunabilir. Yapmanız gereken tek şey, üreticiden çıkışında bir Z Fold 5 veya Z Flip 5 anlaşması yapmak için acele etmek!

JSON-LD structured data:

Önsözden Sonra 5 Benzersiz SSS

Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 nereden sat

Yorum yapın