Samsung, One UI 6/Android 14 beta programının yanlışlıkla duyurusunu yapıyor

Samsung, One UI 6.0/Android 14 Beta Programının İlk Sürümünü Yayınladı

Samsung Almanya, Galaxy S23 Serisi İçin Beta Programını Duyurdu

Samsung Almanya yanlışlıkla One UI 6.0/Android 14 beta programının bugün Galaxy S23 serisi için ABD, Güney Kore ve Almanya’da yayınlandığını duyurdu. Gönderi daha sonra kaldırıldı, ancak değişiklik listesi yayınlanmadan önce görüntülendi. Mishaal Rahman’a göre (AndroidPolice aracılığıyla), bazı değişiklikler arasında yeni bir kamera widget’ı, revize edilmiş Hızlı Ayarlar paneli ve belki de en heyecan verici yeni özelliklerden biri olan durumsal duvar kağıdı bulunuyor.

Durumsal Duvar Kağıdı Özelliği ile Kendinizi İfade Edin

Durumsal duvar kağıdı özelliği sayesinde ana ekranınızdaki arka plan, duruma göre otomatik olarak değişecektir. Örneğin, telefonunuz Uyku moduna geçtiğinde, duvar kağıdı uyumlu bir şekilde otomatik olarak değişecektir. Söz konusu kamera widget’ı, kullanıcının ana ekranından seçilen görüntüleri başka bir yere depolamak için aktarmasına olanak tanır.

One UI 6 Beta Programı Başladı!

One UI 6 beta programıyla birlikte, Android 14 tabanlı yeni bir işletim sistemi deneyimi yaşayabilirsiniz. Güncelleme, Güney Kore, ABD ve Almanya’daki Galaxy S23 kullanıcıları için kullanılabilir.

Güncellemeyi Nasıl Alabilirsiniz?

Güncellemeyi almak için Galaxy cihazınızdan Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve yükle adımlarını izleyin. Yine de, One UI ve Android 14 özelliklerini merak ettiğiniz kadar, beta programına günlük kullandığınız cihazınızla katılmamanızı öneririz. Bu güncellemeler, özellikle ilk başta, hatalı ve kararsız olabilir ve günlük olarak kullandığınız bazı uygulamalar düzgün çalışmayabilir veya hiç çalışmayabilir. Ayrıca, pil ömrü de son, kararlı sürüm yayınlanana kadar etkilenebilir.

One UI 6.0/Android 14 Beta Programının Gerçek Sürümü Yakında!

Samsung Almanya, One UI 6.0/Android 14 beta sürümünün duyurusunu geri çekmiş olsa da, bu durum gerçek sürümün ve yeni beta programının başlamasının çok uzakta olmadığını göstermektedir. Takipte kalın.

Yorum yapın