Samsung yetkilisi, Galaxy S23 FE duyurusunun çok yakında olabileceğini belirtiyor.

Samsung Hayranları İçin Harika Haber: Galaxy S23 FE Geliyor

Eğer en büyük Samsung hayranlarından biriyseniz ve sevdiğiniz şirketten, Qualcomm’un Snapdragon 888’den daha yeni bir işlemciyle donatılmış bir Fan Edition akıllı telefon istiyorsanız, bugün size çok güzel bir haberimiz var. Ve bu sefer haber kaynağı bizzat şirketin ağzından geliyor.

Galaxy S23 FE’nin Gelişi Onaylandı

Dünyanın en büyük telefon üreticisi, bugün gerçekleşen Z Fold 5 ve Z Flip 5 resmi duyuru etkinliği sırasında uzun süredir beklenen Galaxy S23 FE’nin yakın bir zamanda geleceği konusunda herhangi bir ipucu vermedi. Ancak şirket yetkililerinden biri, söz konusu ürünün varlığını onaylayan bir açıklama yapmadan önce bu lansman partisinden önce geldi.

Samsung Yetkilisi İmalarla S23 FE’yi Onayladı

Tahmin edilebilir bir şekilde, Samsung’un Güney Afrika mobil bölüm başkan yardımcısı Justin Hume, Android Authority ile yaptığı özel röportajında Galaxy S23 Fan Edition’ı adıyla belirtmedi. Ancak bu, başka bir “çok yakın” duyuruyla ilgili ipucunu vermesine engel olmadı.

Şirketin portföyünde Galaxy A54 5G ve Galaxy S23 arasında “FE ölçüsündeki boşluk” hakkındaki bir soruya verilen bu gizemli ipucu, yakında neyin açıklanacağı konusunda akıllarda pek bir şüphe bırakmıyor. Yönetici, söz konusu boşluğun şu anda var olduğunu kabul ederek ve vurgulayarak, Galaxy S23 FE modelinin yolda olduğunu oldukça açık bir şekilde onaylamış oldu.

Ağustos veya Eylül Ayında Galaxy S23 FE Lansmanı Bekleniyor

Hume tarafından başka ayrıntılar verilmese de, ya Android Authority aynı konuyla ilgili sorulara devam etmedi ya da şirket yetkilisi bu dönemde başka bir şey paylaşmaya izin verilmediği için başka bir bilgi paylaşılamadı. Ancak Ağustos veya Eylül ayında Galaxy S23 FE’nin piyasaya sürülmesi giderek daha olası hale geliyor.

Yorum yapın