Sony WF-1000XM4, indirimli fiyatıyla Amazon UK’da sizi bekliyor!

Sony, Harika Ses Kalitesine Sahip Kulaklık Üretiyor

Sony, gerçekten dikkate değer hi-fi ses ürünleri üreten kulaklık ve kulakiçi kulaklık üreticileri arasında yer alıyor. Son modeli olan WF-1000XM5, iddia edildiğine göre piyasadaki en iyi gürültü engelleme özellikli kulakiçi kulaklıklardır. Ancak, en son Sony kulaklıkları için tüm o parayı ödemek istemiyorsanız, harika bir haberimiz var! Amazon İngiltere, size OG WF-1000XM4’ü düzenli fiyatlarından %27 daha az bir fiyata alma imkanı sunuyor. Biraz daha eski bir model olsalar da, kulaklıklar hala en inanılmaz gürültü engelleme kulaklıklardan biridir. Hatta en iyi kablosuz kulakiçi kulaklıklar listemizi bile zirveye taşıdılar. Dolayısıyla, bunu satın alırsanız kesinlikle çok değerli bir şey alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Amazon İngiltere, Sony WF-1000XM4 İçin İndirim Kampanyası Başlattı

Amazon İngiltere, geçtiğimiz yıl Sony WF-1000XM4 için birçok indirim kampanyası başlattı. Ancak, Haziran ayından bu yana bu harika kulaklıklar için daha iyi bir fiyat görmedik. Dikkate değer bir açıklama ise, mevcut £68 indirimin sadece Gümüş renkteki kulaklıklar için geçerli olduğudur, yani Siyah renkteki kulaklıklar için biraz daha derin cebinizden para çıkartmanız gerekebilir. Siyah renkli kulaklık modeli de sınırlı sayıda mevcuttur.

Hi-Fi Ses Tutkunu veya Müziğinizi Kesintisiz Dinlemek İsteyen Birisi misiniz?

XM4’e kesinlikle aşık olmanız muhtemel, olursanız hi-fi ses fanatiği veya sadece favori müziklerinizi kesintisiz bir şekilde dinlemek isteyen birisi olsanız bile. Bu premium kulaklıklar, en üst düzey özelliklerle doludur. Hatta Apple’ın AirPods Pro 2’si bile Sony’nin kulaklıklarının bazı avantajlara sahip olmadığını gösteriyor!

Özelleştirilebilir EQ ve Hızlı Dikkat Modu

Sony, premium kulaklıklarını özelleştirilebilir bir EQ ile donattı, böylece sesi kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Hızlı Dikkat adlı bir mod da bulunmaktadır. Bu mod, kulaklıkları çıkarmadan başkalarıyla iletişim kurmanızı sağlar. Ayrıca, Android cihazlarla Hızlı Eşleştirme özelliği sayesinde hızlıca eşleştirebilirsiniz.

Olağanüstü Gürültü Engelleme ve 360 Derece Gerçeklik Ses Teknolojisi

XM4, şaşırtıcı olmamakla birlikte, olağanüstü gürültü engelleme yeteneklerine sahiptir. Ayrıca, 360 Derece Gerçeklik Ses teknolojisini sergileyerek tamamen etkileyici bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Pil Ömründe de İnanılmaz Cömertlik

Bu üst düzey kulaklıklar, pil ömrü açısından da inanılmaz cömerttir. Şaşırtıcı bir şekilde, kulaklıklar tek bir şarjla sekiz saatlik müzik vaat ediyor. Şarj kutusu kullanarak sürekli çalma süresine ekstra 16 saat ekleyebilirsiniz, ki bu oldukça etkileyici bir özelliktir.

Yorum yapın