Sony WF-1000XM4 İndirimli Fiyatıyla Amazon UK’de!

Sony WF-1000XM5 Noise-Canceling Earbuds: Harika Bir Fırsat!

Sony, gerçekten dikkat çekici hi-fi ses ürünleri üreten kulaklık ve kulaklık üreticileri arasında yer alıyor. Son çıkardığı WF-1000XM5 dünyanın en iyi gürültü engelleyen kulak içi kulaklıkları olarak söyleniyor. Ancak, en son Sony kulak içi kulaklıklar için o kadar para ödemek istemiyorsanız harika bir haberimiz var! Amazon UK, OG WF-1000XM4’ü düzenli fiyatının %27 daha azına almanıza izin veriyor. Biraz daha eski bir model olsa da, kulak içi kulaklıklar hala en inanılmaz gürültü engelleyen kulaklıklardan biridir. Hatta en iyi kablosuz kulak içi kulaklıklar listemizin başını çekiyorlar. Bu yüzden bu ürünü satın alırsanız kesinlikle büyük bir değer elde edeceksiniz.

Amazon UK’de İndirimli Fiyat

Amazon UK, geçtiğimiz yıl Sony WF-1000XM4 için birkaç indirim kampanyası başlattı. Ancak Haziran ayından bu yana bu harika kulak içi kulaklıklar için daha iyi bir fiyat görmedik. Unutulmaması gereken bir nokta, mevcut £68 indirimli fiyatın sadece Gümüş renkteki kulaklıklar için geçerli olduğudur, yani Siyah renkte olanları isterseniz biraz daha derinlere el atmanız gerekebilir. Siyah renkli varyant da sınırlı sayıda mevcuttur.

XM4 Kulaklıklarının Özellikleri

Hi-fi ses hayranı veya sadece favori müziklerinizi kesintisiz olarak dinlemek isteyen biri olsanız da XM4’e hayran kalmanız muhtemeldir. Bu premium kulak içi kulaklıklar birçok üstün özellikle donatılmıştır. Hatta Apple’ın AirPods Pro 2‘si bile Sony kulaklıklarının bazı ayrıcalıklarına sahip değildir!

Ses Deneyimini Kişiselleştirin

Sony, premium kulaklıklarını kişiselleştirilebilir bir EQ ile donattı, böylece sesi kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Quick Attention adlı bir mod da bulunur. Bu mod, kulaklıkları çıkarmadan başkalarıyla iletişim kurmanıza olanak tanır. Ayrıca, Android cihazlarını hızlıca eşleştirebilirsiniz.

Muhteşem Gürültü Engelleme

XM4’ün olağanüstü gürültü engelleme yeteneklerinin olduğu bir sürpriz değil. Ayrıca, 360 Reality Audio teknolojisini sergileyerek tamamen etkileyici bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Uzun Pil Ömrü

Bu üst düzey kulak içi kulaklıklar, pil ömrü konusunda inanılmaz cömerttir. Şaşırtıcı bir şekilde, kulaklıklar tek bir şarjla sekiz saat müzik vaat ediyor. Şarj kutusu kullanarak sürekli oynatma süresine 16 saat daha ekleyebilirsiniz, bu oldukça etkileyicidir.

Yorum yapın