Xiaomi 12 Lite orta segmentteki muhteşem telefonunda 150 £ tasarruf edin, renk konusunda biraz ödün verin.

İnanılmaz Bir Fiyata Harika Performansa Sahip Bir Orta Segman Telefon Almak İster Misiniz?

Pembe renkteki bu güzel telefondan rahatsız olmayacak kadar cesur olan ve Birleşik Krallık’ta yaşayanlar, şu anda inanılmaz bir indirimle harika bir orta segman telefona sahip olabilirler. Amazon UK, Xiaomi 12 Lite’ın Pembe renkteki 128GB versiyonunu %36 indirimle satıyor. Yüzdeyi nakit paraya çevirdiğinizde bu fırsatla Xiaomi 12 Lite’ı Pembe renkte 150 sterlin indirimle satın alabileceğinizi göreceksiniz. Hiç fena değil, değil mi? Sadece Pembe model için 150 sterlin indirim. Ayrıca, Siyah renk seçeneği de şu anda Amazon UK’da indirimde, ancak indirim tutarı burada yaklaşık 29 sterlin.

Xiaomi 12 Lite: Güçlü Performans ve Harika Fotoğraflar

Xiaomi 12 Lite, sağlam bir orta segman telefondur. Oldukça güçlü Snapdragon 778G yonga setiyle birlikte gelir ve oldukça iyi bir performans sunar. Büyük 108 MP kamerası sayesinde güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Videolar da iyidir, ancak ne yazık ki fotoğraflar kadar etkileyici çıkmazlar.

Pil ömrü açısından, Xiaomi 12 Lite 4300 mAh’lik bir güç hücresi taşır, bu da sizi bir mola vermeden gün boyunca idare edebilir. Dahası, telefon, sadece 13 dakikada depoyu %50 doluluğa ulaştırabilen çılgın hızlı 67W kablolu şarjı destekler. Ah, ve kutuda size ayrıca 67W şarj cihazı da verilir, bu da oldukça harika bir şeydir.

İnanılmaz Bir Telefon İçin Büyük Bir Tasarruf

Xiaomi 12 Lite oldukça etkileyicidir. İyi performans sunar, güzel fotoğraflar çeker ve güzel bir pil ömrünün yanı sıra çılgın hızlı şarjı da destekler. Ve şimdi, bu harika telefonu Pembe renkte 150 sterlin daha ucuza alabilirsiniz.

Önerimiz: Bu fırsattan faydalanın, harika bir telefonda büyük bir tasarruf yapın. Ardından, Xiaomi 12 Lite’ınızın gerçek rengini gizlemek için güzel bir kılıf edinin. Tabii ki, gerçekten ne kadar özgüvene sahip olduğunuzu dünyaya gösterebilir ve Pembe telefonunuzu şeffaf bir kılıf veya hiç kılıf olmadan taşıyabilirsiniz. Her iki şekilde de Xiaomi 12 Lite harika bir telefondur ve kesinlikle tercih edilmeyi hak eder, hatta Pembe renkte bile.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Xiaomi 12 Lite’ın diğer renk seçenekleri indirimde mi?

Evet, Siyah renk seçeneği de indirimde, ancak indirim tutarı Pembe renktekinden daha düşüktür. Yaklaşık 29 sterlin indirimle satın alabilirsiniz.

2. Xiaomi 12 Lite’ın kamerası kaç megapikseldir?

Xiaomi 12 Lite’ın kamerası 108 megapiksele sahiptir. Bu büyük çözünürlükteki kamera, güzel fotoğraflar çekmenizi sağlar.

3. Xiaomi 12 Lite’ın batarya ömrü nasıldır?

Xiaomi 12 Lite, 4300 mAh’lik bir pil ömrüne sahiptir. Bu güçlü pil, bir gün boyunca kullanımınızı karşılamak için yeterli enerji sağlar.

4. Xiaomi 12 Lite hızlı şarj desteği sunar mı?

Evet, Xiaomi 12 Lite, çılgın hızlı 67W kablolu şarj desteği sunar. Bu sayede, telefonunuzu sadece 13 dakikada %50 doluluğa ulaştırabilirsiniz.

5. Xiaomi 12 Lite’ın hangi yonga seti bulunur?

Xiaomi 12 Lite, Snapdragon 778G yonga setiyle donatılmıştır. Bu güçlü yonga seti, iyi bir performans sunar.

Yorum yapın