CS:GO’da Hızlı Level Atlama Taktikleri! – Oyun içindeki hızlı ve etkili yöntemleri öğrenerek level atlamak için ipuçları veren bir rehber.

CS:GO Hızlı Level Atlama/Kasma

1 – Rekabetçi Maç – Ortalama 8,6 XP / DK

Arkadaşlar, rekabetçi maçlar yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Aldığımız XP nasıl hesaplanır? Bu konuda eminim ki birçok kişi bunun nasıl hesaplandığını bilmiyor. Sıkı durun çünkü cevap basit; takımımızın kazandığı raunt sayısına göre hesaplanır. Performansınız kötüyse ve iyi bir takımda oynuyorsanız, rekabetçi maçlarda XP kazanmak sizin için avantajlı olabilir. Bu maçlarda kazanılan haftalık bonusları hatırlamakta da fayda var :).

2 – Yıkım – Ortalama 8 XP / DK

Yıkım maçlarında çok fazla oynanmasa da en çok XP veren modlardan biridir. Bireysel performansınıza güveniyorsanız bu modda seri maçlar yapmanız CS:GO seviyesi için faydalı olacaktır.

3 – Silah Yarışı – Ortalama 7,5 XP / DK

Silah Yarışı modundaki rekabetçi modun aksine, puanınız tamamen kişisel performansınıza bağlıdır. Ortalama altı dakikada biten bu oyun modunda dakikada yaklaşık 7.5 XP kazanabiliyorsunuz. Kişisel performansınıza göre bu değeri yukarı veya aşağı artırmanız mümkündür.

4 – Ölüm Maçı – Ortalama 6 XP / DK

Deathmatch modunda kazandığınız XP, kişisel performansınıza bağlıdır. Bu konuda kendinize güveniyorsanız, ortalamanın üzerinde bir puan alacağınıza inanıyorsanız, ölüm maçı yapmanız sizin için faydalı olabilir.

5 – Basit Eğlence – Ortalama 4 XP / DK

En fazla XP değerini veriyor gibi görünse de puan kazanmanın zor olması ve oyunların uzun sürmesi nedeniyle basit eğlencenin XP kazanmak için iyi bir yöntem olduğunu söyleyemeyiz. Bu modda kazandığınız XP de puanınıza bağlı tabii ki oyunu ezeceğinizden eminseniz diğer modlardan daha iyi XP kazanabilirsiniz.

MODLARA GÖRE XP HESAPLAMA YÖNTEMİ

  • Rekabetçi Maç: Kazanılan Turlar x 30 XP
  • Yıkım: Skorunuz x 4 XP
  • Silah Yarışı: Skorunuz x 1,5 XP
  • Ölüm Maçı: Skorunuz x 0,2 XP
  • Basit Eğlence: Skorunuz x 4 XP

FAQ:

Soru: Hangi modda daha fazla XP kazanırım?

Cevap: Rekabetçi maçlarda en fazla XP kazanılır. Ancak, bireysel performansınıza bağlı olarak Yıkım ve Silah Yarışı modlarında da iyi XP kazanabilirsiniz.

Soru: XP hesaplaması nasıl yapılır?

Cevap: Her mod için farklı bir hesaplama yöntemi vardır. Yukarıda belirtilen şekilde hesaplama yapabilirsiniz.

Soru: Bonus TP eşyaları nedir?

Cevap: Bonus TP eşyaları, oyun içinde kullanabileceğiniz özel eşyalardır. Bu eşyaları kazanmak için oyun içindeki başarılarınızı tamamlamanız gerekir.

Umarım rehberimiz faydalı olmuştur. Beğenmeyi ve puanlamayı unutmayın. 🙂

Herkese güzel maçlar dilerim.

Bonus TP eşyalarını da unutmamak gerekir (:

Yorum yapın