Yalı Çapkını 30. Bölüm Fragmanı: Mutluluktan Aklın Çıkacak! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı | Mutluluktan Aklın Çıkacak!

Yalı Çapkını, her Cuma akşamı saat 20.00’de Star TV’de yayınlanan bir dizi. Antepli bir ailenin sorumsuz oğullarının evlendirmeleriyle başlayan olaylar, İstanbul’da yaşayan bir kızın başından geçenleri konu alıyor. Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı, izleyiciyi heyecanlandıracak sahnelerle dolu.

Dizinin başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir yer alıyor. Ayrıca Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu ve Emre Altuğ gibi deneyimli oyuncular da kadroda yer alıyor.

Yalı Çapkını, sadece oyuncularıyla değil, yapım şirketi OGM Pictures ile de dikkat çekiyor. OGM Pictures, Türkiye’nin önde gelen yapım şirketlerinden biri olarak biliniyor.

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor. Dizi, Antep ve İstanbul gibi farklı şehirlerde geçen sahneleriyle de dikkat çekiyor.

Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı, izleyicileri heyecanlandıracak sahnelerle dolu. Fragmanda, Afra Saraçoğlu’nun canlandırdığı karakterin mutluluktan aklını yitirdiği görülüyor. İzleyiciler, fragmanın ardından gelecek bölümde neler olacağını merakla bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

Yalı Çapkını hangi günler yayınlanıyor?
Yalı Çapkını, her Cuma akşamı saat 20.00’de Star TV’de yayınlanıyor.

Yalı Çapkını’nın konusu nedir?
Dizi, Antepli bir ailenin sorumsuz oğullarının evlendirmeleriyle başlayan olayları konu alıyor. İstanbul’da yaşayan bir kızın başından geçenleri anlatıyor.

Yalı Çapkını’nın oyuncuları kimlerdir?
Dizinin başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir yer alıyor. Ayrıca Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu ve Emre Altuğ gibi deneyimli oyuncular da kadroda yer alıyor.

Yalı Çapkını’nı hangi yapım şirketi üretiyor?
Dizi, OGM Pictures yapım şirketi tarafından üretiliyor.
Yalı Çapkını 30. Bölüm Fragmanı: Mutluluktan Aklın Çıkacak! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı | Mutluluktan Aklın Çıkacak! Fragmanı:

Yalı Çapkını 30. Bölüm Fragmanı: Mutluluktan Aklın Çıkacak! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı | Mutluluktan Aklın Çıkacak!

[ad_2]

OGM medya,Yalı Çapkını,yalı çapkını dizi,afra saraçoğlu,Afra Saraçoğlu,Mert Ramazan Demir,Çetin Tekindor,Şerif Sezer,Gülçin Şantırcıoğlu,Emre Altuğ,Beril Pozam,ogm yalı çapkını,star tv,seyran yalı çapkını,ferit yalı çapkını,yalı çapkını son bölüm,yalı çapkını yeni bölüm,seyran ferit,Seyfer,Yalı Çapkını 29. Bölüm,Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı | Mutluluktan Aklın Çıkacak!,Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı,Yalı Çapkını 30. Bölüm

Yalı Çapkını 30. Bölüm 2. Fragmanı | Mutluluktan Aklın Çıkacak! içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın