Atelier Marie Remake: Salburg Alchemist, 13 Temmuz’da piyasaya çıkacak!

Atelier Marie Remake: Alchemist of Salburg

Koei Tecmo son Nintendo Direct’te Atelier Marie Remake: Alchemist of Salburg‘u duyurdu.

Yayın Tarihi ve Platformlar

Oyun, 13 Temmuz’dan itibaren Playstation 4 / Playstation 5 / Switch / PC platformlarında mevcut olacak.

Oyun Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=nrIbHFLBKIY

Oyun Hakkında

Atelier Marie: The Alchemist of Salburg, 23 Mayıs 1997’de piyasaya sürülen bir slow-life RPG’dir. Oyuncular, sihirli Kraliyet Akademisi’nde zorluklarla karşılaşan Marie’nin rolünü üstlenirler. Profesörü tarafından özel bir mezuniyet sınavı için bir atölye verilir ve burada profesörünü etkilemek ve başarıyla mezun olmak için bir madde tamamlaması gerekmektedir.

Bunun için, Marie alkimya becerilerini geliştirmek için malzemeler toplamalı, tarifler ve araçlar satın almak için para kazanmalı, görevleri üstlenmeli ve savaşmalıdır. Oyunculara nereden başlayacaklarına karar vermeleri bırakılmıştır ancak yol boyunca maceraların tadını çıkarmaları önemlidir!

Oyun Görsel ve İşlevsel İyileştirmeleri

Atelier Marie Remake: The Alchemist of Salburg, yeniden yapılan karakterler, yenilenmiş 3D modeller ve ek 2D görsellerle geliştirilmiş grafik kalitesine sahip olacak. Orijinal oyunun temel oynanışını korurken, geliştirilmiş bir kullanıcı arabirimi, genişletilmiş öğreticiler, yeniden yapılmış ve ek müzikler, geliştirilmiş performans, optimize edilmiş kontroller, daha akıcı savaşlar, sentezler ve animasyonlar gibi işlevler de sunulacak.

Yeni Özellikler

Atelier Marie: The Alchemist of Salburg‘un diğer yeni özellikleri şunları içerir:

  • Ek Bölümler: Oyunu oynarken ve sonrasında Atelier Marie’nin dünyasına dalın!
  • Sonsuz Mod: Beş yıllık mezuniyet süresi olmadan, kendi hızınızda oyunun tadını çıkarın!
  • Ek Etkinlikler: Her karakterin arkasındaki hikayeleri ve kişiliklerini keşfetmek için ek etkinliklerle daha fazla etkileşim imkanı sunar!
  • Profesör Ingrid’in Görevleri: Kaybolan oyunculara “Ne yapacağınızı bilmiyorsanız” yardımcı olan rehber hedefler olarak hizmet eder.
  • Zorluk seviyesi değiştirme, atölye dekorasyonu ve daha fazlası gibi diğer işlevler.

Yorum yapın