Resident Evil 4 Remake’nin Mercegliler Modu, gelecek ay ücretsiz DLC olarak yayınlanacak!

Capcom, Resident Evil 4’ün yeniden yapımını sonunda çıkardı ve bu özel günü kutlamak için şirket oyun hakkında neler bekleyebileceğimizi gösteren özel bir tanıtım fragmanı yayınladı. Bu lansman fragmanı aynı zamanda orijinal oyuna hayran olanlar için heyecan verici bir haber içeriyor. Çünkü fragmanın sonunda, orijinal 2005 sürümündeki bir mod olan The Mercenaries’in gelecek ay ücretsiz bir DLC olarak piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

Daha spesifik olarak, The Mercenaries, Resident Evil 4’ün 7 Nisan’da piyasaya sürülmesiyle birlikte oyuna dahil edilecek. Eğer orijinal oyunun modu gibiyseniz, The Mercenaries’i açmak için Resident Evil 4 yeniden yapımının hikayesini tamamlamanız gerekecek. Bu modda, Resident Evil 4 karakterlerinden birini seçerek belirli bir zaman sınırı içinde mümkün olduğunca çok düşman öldürmeye çalışırsınız. Yaptığınız işin ne kadar iyi olduğuyla ilgili sıralama, kilidini açabileceğiniz silahlar ve daha fazlası mevcut.

Resident Evil 4’ün bu yeniden yapımı bugün PlayStation 5, Xbox Series X / S, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıktı. Biz bu oyunu sevdik ve nedenini Game Informer’ın Resident Evil 4 yeniden yapımı incelemesinde öğrenebilirsiniz. Eğer bugün oynuyorsanız Game Informer’ın atlamadan önce bilmeniz gereken 13 ipucunu buradan okuyabilirsiniz.

Bugün Resident Evil 4 yeniden yapımını oynuyor musunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Yorum yapın