Banished Former Hero’nun TV anime uyarlaması duyuruldu!

Japon Hafif Roman Serisi: Rüzgarı Estiren Eski Kahraman İstediği Gibi Yaşar

Shin Kozuki tarafından oluşturulan ve Chocoan tarafından resimlenen Japon hafif roman serisi Rüzgarı Estiren Eski Kahraman İstediği Gibi Yaşar yakın zamanda bir TV anime uyarlaması duyurdu. Anime, Studio DEEN ve Marvy Jack tarafından üretilecek olup, ana karakter Allen’ın seslendirmesini Shouta Aoi yapacak. Resmi yayın tarihi ve diğer seslendirme kadrosu gibi detaylar henüz açıklanmadı.

Banished Former Hero’nun TV anime uyarlaması duyuruldu!

Rüzgarı Estiren Eski Kahraman İstediği Gibi Yaşar

Allen’ın hikayesini takip eden Rüzgarı Estiren Eski Kahraman İstediği Gibi Yaşar, soylu ailesi tarafından dünyalarındaki diğer insanlara bahşedilen ilahi lütufları almadığı için dışlanan genç bir adam olan Allen’ın hikayesini anlatıyor. Bu toplumda, insanlar yetişkinliğe eriştiklerinde özel yeteneklerle donatılırken, Allen böyle güçlerden yoksun kalmış ve sürgüne gönderilmiştir.

Huzur ve özgürlük dolu bir yaşam arayan Allen, toplumun yargılarından ve beklentilerinden kaçmak umuduyla sakin bir topraklara çekilir. Ancak kimse Allen’ın içinde kahraman olarak geçmiş hayatının anılarını ve yeteneklerini taşıdığını bilmemektedir. Huzur bulma yolculuğu, kahramanlık geçmişinin bilgeliği ve güçleriyle iç içe geçmiş olup, beklenmedik zorluklar ve maceralarla dolu yeni bir yolculuğa adım atar.

EKİP

Orijinal yazan: Shin Kozuki

Resimleyen: Chocoan

Yönetmen: Kazuomi Koga

Seriyi oluşturan: Rintaro Ikeda

Karakterleri tasarlayan: Saori Hosoda

Stüdyo: Studio Deen & Marvy Jack

SESLENDİRME KADROSU

Allen: Shouta Aoi

Yorum yapın