Blue Protocol için karakter oluşturma ve testleri şimdi mümkün!

Blue Protocol: Online RPG

BANDAI NAMCO Online & BANDAI NAMCO Studios tarafından geliştirilen çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Blue Protocol, karakter oluşturma sistemi ve PC benchmark test yazılımını Japonca versiyon için açtı.

Karakter Oluşturma Sistemi

Beta ve resmi versiyonların piyasaya çıkışından önce oyuna katılmaya hazırlanan oyuncuların, oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırıp çalıştıramayacaklarını test etmelerine ve karakter oluşturma seçeneklerini deneyimlemelerine izin veriliyor.

Benchmark Test Yazılımı

PC’lerin oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmesi için benchmark test yazılımı da sunuluyor.

Oyun Grafikleri

Blue Protocol için karakter oluşturma ve testleri şimdi mümkün! Blue Protocol için karakter oluşturma ve testleri şimdi mümkün! 3 Blue Protocol için karakter oluşturma ve testleri şimdi mümkün! 5

Blue Protocol, Unreal Engine 4 kullanılarak geliştirilen bir çevrimiçi çok oyunculu oyun. Oyun, film tadında animasyon grafikleriyle oyunculara güzel bir anime tarzı oyun deneyimi sunuyor. Mart ayında bir ağ testi yapılacak olan oyunun kapalı beta testi de bu yılın ilk yarısında PC için düzenlenecek.

Küresel Piyasaya Çıkış Tarihi

Oyunun küresel piyasaya çıkış tarihi, Amazon Games tarafından PlayStation 5 / Xbox One / PC için 2023’ün ikinci yarısında planlanıyor. Tayvan, Hong Kong ve Makao sürümleri için ise Tayvanlı oyun şirketi Cayenne tarafından dağıtılacağı belirtilse de piyasaya çıkış tarihi henüz belli değil.

Blue Protocol Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Oyunu oynamak için hangi işletim sistemleri gereklidir?

Blue Protocol, PC için geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için Windows 7 SP1 64-bit veya daha üstü bir işletim sistemi gereklidir.

Oyunun online özellikleri nelerdir?

Blue Protocol, çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyun, oyun içi etkinlikler, savaşlar ve keşifler gibi birçok online özellik sunar.

Blue Protocol’un kapalı beta testi ne zaman yapılacak?

Oyunun kapalı beta testi bu yılın ilk yarısında PC için düzenlenecek.

Oyunun küresel çıkış tarihi ne zaman?

Oyunun küresel piyasaya çıkış tarihi, Amazon Games tarafından PlayStation 5 / Xbox One / PC için 2023’ün ikinci yarısında planlanıyor.

Oyunun dağıtımı hangi şirketler tarafından yapılacak?

Tayvan, Hong Kong ve Makao sürümleri için oyun, Tayvanlı oyun şirketi Cayenne tarafından dağıtılacak. Küresel piyasaya çıkışı ise Amazon Games tarafından yapılacak.

Yorum yapın