Ninja Saviors: Return of the Warriors, 25 Temmuz’da Steam’de!

Geliştirici ve Yayıncı

TAITO tarafından geliştirilen TENGO Projesi tarafından yayımlanan The Ninja Saviors: Return of the Warriors, TAITO’nun ikonik arcade oyunu The Ninja Warriors‘ın 1994 tarihli yan oyununun remastered sürümü, 25 Temmuz’da Steam’de piyasaya sürülecek. Oyuncular, çıkışın ilk haftasında %10 indirimden faydalanabilirler ve oyun ayrıca Pocky & Rocky Reshrined içeren bir paketin parçası olarak sunulacak.

Oyun Açıklaması

Ninja Saviors: Return of the Warriors, 25 Temmuz’da Steam’de!

Resmi Steam Sayfasına Göre

 
Taito’nun 1987 arcade klasiği The Ninja Warriors‘ın 1994 tarihli yan oyunu olan The Ninja Saviors: Return of the Warriors, Tengo Projesi tarafından yapılan bir self-remaster işlemiyle orijinal konsol dövüş oyununu yeniden hayal ediyor. Oyuna ekstra hareketler ve kombinasyonlar, 2 yeni karakter, 2 oyunculu işbirliği, daha akıcı ve daha fazla el yapımı piksel sanatı ve yükseltilmiş bir ses manzarası eklenmiştir!
 
Kendi benzersiz ninjutsu tekniklerine sahip beş android ninja arasından birini seçin ve Banglar’ın ordusuna tek başınıza veya bir ninja ortağıyla savaşın, Mulk’un devrimci gücünün bir parçası olarak!
 
Orijinalin 16-bit tarzını koruyarak, Return of the Warriors oynanabilir alanını 4:3’ten geniş 16:9’a genişletiyor, ayrıca yeniden çizilmiş arka planlar, daha akıcı animasyonlu karakterler ve patlayıcı piroteknikler ekliyor. Geliştirilmiş müzik, Zuntata tarafından 16-bit konsol orijinali ve arcade versiyonundan kilidini açabileceğiniz bir düzenlenmiş soundtrack ile sunulmaktadır.
 
Çeşitli zorluk seviyeleri en deneyimli ninjalara bile meydan okurken, Zaman Saldırısı ile dünyadaki en hızlı ninjutsu ustalarına karşı liderlik tablolarında yarışabilirsiniz!

Oyun Görselleri

Ninja Saviors: Return of the Warriors, 25 Temmuz'da Steam'de! 3
Ninja Saviors: Return of the Warriors, 25 Temmuz'da Steam'de! 5
Ninja Saviors: Return of the Warriors, 25 Temmuz'da Steam'de! 7

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Oyun hangi platformlarda mevcut olacak?

  Oyun, Steam platformunda mevcut olacak.

 2. Oyun ne zaman çıkacak?

  Oyunun çıkış tarihi 25 Temmuz’dur.

 3. İndirimlerden nasıl faydalanabilirim?

  Oyunun çıkışının ilk haftasında %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

 4. Oyunda kaç farklı karakter bulunuyor?

  Oyunda beş farklı android ninja karakteri bulunmaktadır.

 5. Oyunda hangi zorluk seviyeleri mevcut?

  Oyunda birden fazla zorluk seviyesi bulunmaktadır.

Yorum yapın