Pandemi Nedeniyle Ertelenen Kış 2023 Anime’leri Listesi –> Kış 2023 Anime’leri Pandemi Nedeniyle Ertelendi!

Anime Hayranları İçin Kötü Haber: Pandemi Sebebiyle Ertelenen Animeler

Anime hayranları son zamanlarda pandemi sebebiyle ertelenen animelerle ilgili üzüntülerini dile getiriyorlar. Isekai Ojisan da maalesef ertelemeler arasında yer alıyor ve final bölümünün yayın tarihi Mart 8 olarak açıklandı. Haftalık eğlencelerinin belirsiz bir süre boyunca ertelenmesi hayranlar için oldukça hayal kırıklığı yaratabiliyor.

Pandemi Sebebiyle Ertelenen Animeler

Maalesef pandemi sebebiyle hala birçok anime ertelenmiş durumda. İşte beklenen animelerin ertelemeleri:

NieR: Automata Ver1.1a

  • 3. bölümün ardından ertelendi, 18 Şubat’ta geri dönmesi planlanıyor

Uzak gelecekte, 5012 yılında, insanlık, ansızın gelen uzaylı istilası ve yaratıkları olan Makine Yaşam Formları nedeniyle yok olmanın eşiğine gelmiştir. Dünyayı geri kazanmak için Ay’a sığınan insanlık hayatta kalanları, Android askerlerini kullanarak bir karşı saldırı düzenlemiştir. Ancak, Makine Yaşam Formlarının sonsuz çoğalması nedeniyle savaş bir çıkmaza girmiştir. İnsanlığın nihai silahı olarak, YoRHa, Dünya’ya konuşlandırılmıştır. Birim üyeleri arasında, Dünya’da görev yapan 9S’ye katılan 2B de yer almaktadır. Ancak, görevleri sırasında, birden fazla gizemli olguyla karşılaşmışlardır… Anime, bu cansız Androidlerin ve insanlığın hayatta kalma mücadelesinin sonsuz hikayesini anlatıyor.

Pandemi Nedeniyle Ertelenen Kış 2023 Anime’leri Listesi  –>  Kış 2023 Anime’leri Pandemi Nedeniyle Ertelendi!

UniteUp!

  • 3. bölümün ardından ertelendi, 11 Şubat’ta geri döndü

KIKUNOYU adı altında bir video yayınlama sitesinde aktif olan Akira Kiyose, emekli efsanevi idol AneLa tarafından kurulan yetenek ajansı sMiLea tarafından işe alındı. Yıldızlığa doğru yaptıkları yolculukta, Akira, ajans tarafından işe alınan Banri Naoe ve Chihiro Isuzugawa ile bir idol grubu oluşturdu.

Pandemi Nedeniyle Ertelenen Kış 2023 Anime'leri Listesi --> Kış 2023 Anime'leri Pandemi Nedeniyle Ertelendi! 3

Ayakashi Triangle

  • 4. bölümün ardından ertelendi, yayın tarihi bilinmiyor

Modern Japonya’da, ayakashi adı verilen kötü ruhlar varlığını sürdürmektedir. İnsanlar, haku (yaşam enerjisi) ve kon (manevi enerji) olmak üzere iki enerji türünden en az birine sahip olan birkaç kişiden oluşmaktadır. Ayakashi Medium, haku adına sahip büyük miktarda nadir bir insan türüdür ve aynı zamanda ayakashi‘nin tamamını oluşturan enerjidir. Bu nedenle, Ayakashi Medium, ayakashi‘nin çoğu tarafından tanrısal bir figür olarak tapılır. Suzu Kanade, birçok ayakashi‘yi kendine çeken bir Ayakashi‘dir. Neyse ki, çocukluk arkadaşı Matsuri Kazamaki, insanları ayakashi‘dan koruyan exorcist ninja soyundan gelmektedir. Suzu’yu korumaya adanmışken, “Shirogane” adlı Ayakashi Kralı’nı mühürlemeye çalışırken lanetlenir ve bir kıza dönüşür. Suzu, Matsuri’nin kadın olarak yaşama adapte olmasına yardım ederken, Shirogane gücünü geri kazanmak ve Suzu’yu yutmak için kumpas planlamaktadır.

Pandemi Nedeniyle Ertelenen Kış 2023 Anime'leri Listesi --> Kış 2023 Anime'leri Pandemi Nedeniyle Ertelendi! 5

Kubo Beni Görünmez Bırakmayacak

  • 6. bölümün ardından ertelendi, Nisan ayında tekrar yayınlanacak

Junta Shiraishi, genellikle varlığı fark edilmeyen bir lise öğrencisidir. Ancak, Nagisa Kubo adlı dişi sınıf arkadaşı, onu fark etmeyi başaran tek kişidir ve onu garip durumlarla öne çıkarmaya kararlıdır.

Pandemi Nedeniyle Ertelenen Kış 2023 Anime'leri Listesi --> Kış 2023 Anime'leri Pandemi Nedeniyle Ertelendi! 7

Demon Kral Akademisi’nin Uyumsuz Öğrencisi II

  • 6. bölümün ardından ertelendi, yayın tarihi bilinmiyor

Anos Voldigoad, Tyranny Şeytan Kralı olarak ününü sona erdirmeyi ve şeytan krallığında bir uyumsuz olarak yeniden dönmeyi umar. Ancak, gölgelerde hala şeytanlar, krallar ve tanrılar Anos’un yok edilmesini planlamaktadır. Tanrı Çocuğu hakkındaki söylentiler yayıldıkça, Anos gücüne rakip olabilecek potansiyel tehdidi ortadan kaldırmak için ruhların ülkesine doğru derin bir yolculuğa çıkar. Ruhların ülkesine ancak zorlu deneylerden geçerek girilebilir, ancak takım arkadaşlarının eşsiz gücü sayesinde Anos zorluklarla başa çıkmakta zorlanmaz.

Pandemi Nedeniyle Ertelenen Kış 2023 Anime'leri Listesi --> Kış 2023 Anime'leri Pandemi Nedeniyle Ertelendi! 9

BOFURI: Savunmamı Yükseltmek İstemediğim İçin, Hasar Almak İstemiyorum. Sezon 2

  • 6. bölümün ardından ertelendi, 7. bölüm Mart 8’de yayınlanacak, 11. ve 12. bölümler daha fazla ertelenecek

Maple Tree Guild, önceki etkinliklerde iyi sonuçlar elde ettikten sonra, oyuna yeni katılan seviyeleri keşfetmek için heyecanlıdır. Her üye daha güçlü olmak için motive olurken, Alev İmparatorluğu Krallığı ve Kutsal Kılıçların Topluluğu gibi diğer ünlü loncalarla dostluk ilişkileri kurmanın önemini de ihmal etmezler.

Pandemi Nedeniyle Ertelenen Kış 2023 Anime'leri Listesi --> Kış 2023 Anime'leri Pandemi Nedeniyle Ertelendi! 11

Sıkça Sorulan Sorular

1. Pandemi sebebiyle ertelenen animeler ne kadar süre boyunca yayınlanmayacak?

Maalesef ertelenen animelerin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Yayın tarihi açıklandığı zaman haberimizde sizlerle paylaşacağız.

2. Hangi animeler ertelendi?

En son ertelenen animeler NieR: Automata Ver1.1a, Ayakashi Triangle, Kubo Beni Görünmez Bırakmayacak, The Misfit of Demon King Academy II ve BOFURI: Savunmamı Yükseltmek İstemediğim İçin, Hasar Almak İstemiyorum. Sezon 2 oldu. Ancak, pandemi nedeniyle daha fazla anime ertelenme riskiyle karşı karşıya. Haberlerimizde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

3. Pandemi, anime sektörüne nasıl etki ediyor?

Pandemi, anime sektöründe yayınlanan animelerin yayın tarihlerinin ertelenmesine ve yapım süreçlerinin aksamasına sebep oluyor. Ayrıca, birçok anime stüdyosu, salgın nedeniyle çalışanlarına uygun koşullar sunmakta

Yorum yapın