RealFarm Tarım Oyunu Güneydoğu Asya’da Patlama Yapıyor!

RealFarm Oyunu Güneydoğu Asya’da Lansman Yapıyor

2012 yılında Güney Kore’de ilk kez piyasaya sürülen ve dünya genelinde 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen ve birçok ödül kazanan bir çiftlik simülasyon oyunu olan RealFarm, Güneydoğu Asya’da da piyasaya sürülüyor.

NEOGAMES Co., Ltd. Tarafından Geliştirilen ve Yayınlanan RealFarm Oyunu

NEOGAMES Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve yayınlanan RealFarm, tarım tabanlı bir sistem, gerçek hava çeşitliliği, pazar ekonomisi ve gerçek ödüller gibi benzersiz anahtar özellikleriyle mevcut çiftlik simülasyonu odaklı oyunlardan farklı bir çiftlik oyunu deneyimi sunacak. Oyunun gurur duyduğu temel özelliği olan Gerçek Ödüller ile çiftlik oyunu sunmayan bir oyun.

Bir Dekadan Fazla Gerçek Çiftçilik Deneyimi Sunan RealFarm

Oyuncularına bir dekadan fazla gerçek çiftçilik deneyimi sunan Real Farm, çiftçiler ile oyuncular arasındaki ilişkiyi doğrudan bir kanal olarak sürekli olarak güçlendirir. Olağanüstü e-ticaret platformuyla, RealFarm oyun oynayarak çiftçilerin daha fazla tüketiciye ulaşmasına yardımcı olur. Sloganı “Avucunuzdaki Çiftlik” olan RealFarm, gerçek ödülleri başarıyla uygulayan bir metaverse çiftlik simülasyonu oyununun öncüsüdür.

RealFarm Tarım Oyunu Güneydoğu Asya'da Patlama Yapıyor! 1

NEOGAMES CEO’su Park Dong-woo’nun Yorumu

NEOGAMES CEO’su Park Dong-woo, “Tarımın Değeri ve Potansiyeli; her zaman güvendim.” Çiftliği bir oyuna dönüştürerek, oyun tarımın değerini teşvik eder ve kaliteli gerçekçi bir deneyim sunar.

RealFarm Dünya Genelinde Yaygınlaşıyor

Daha önce Kore, Tayvan, Japonya ve Kuzey Amerika’da mevcut olan RealFarm, Güneydoğu Asya’da da piyasaya sürülüyor. Daha fazla haber ve güncelleme için sayfalarını beğenip takip edebilirsiniz (https://www.facebook.com/realfarmseaofficial). Ayrıca, resmi Discord sunucuları aracılığıyla aktif olarak oyuncularla iletişim halindeler (https://discord.gg/tC6jRsntCQ).

RealFarm Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soru 1: RealFarm oyununda ne yapılır?

RealFarm oyununda, gerçek bir çiftlik deneyimi yaşayarak tarım yapabilir, ürünlerinizi satabilir, diğer oyuncularla etkileşimde bulunabilir ve gerçek ödüller kazanabilirsiniz.

Soru 2: RealFarm gerçek ödüller mi sunuyor?

Evet, RealFarm gerçek ödüller sunuyor. RealFarm’ı oynayarak, gerçek para, ürünler ve hatta tatiller kazanabilirsiniz.

Soru 3: RealFarm hangi özellikleri sunuyor?

RealFarm, tarım tabanlı bir sistem, gerçek hava çeşitliliği, pazar ekonomisi ve gerçek ödüller gibi benzersiz özellikleri sunuyor.

Soru 4: RealFarm hangi ülkelerde mevcut?

RealFarm, Kore, Tayvan, Japonya ve Kuzey Amerika’da mevcut ve Güneydoğu Asya’da da piyasaya sürülüyor.

Soru 5: RealFarm’ın resmi sosyal medya hesapları nelerdir?

RealFarm’ın resmi Facebook sayfası (https://www.facebook.com/realfarmseaofficial) ve Discord sunucusu (https://discord.gg/tC6jRsntCQ) mevcuttur.

Yorum yapın