Resident Evil 4 Remake Demo Şimdi Yayında, Sınırsız Oynanabilirlik ile Patlama Yaratıyor!

CAPCOM Resident Evil 4 Remake’de Demoyu Yayınladı

CAPCOM, yakında çıkacak olan oyunu Resident Evil 4 Remake‘in “Chainsaw Demo” adlı demosunu yayınladı. Oyunun çıkış tarihi 24 Mart’ta, demo ise oyuncuların Leon’un köye girişinin başlangıcını deneyimlemelerine izin veriyor. Demo, Playstation 4 / Playstation 5 / Xbox One / Xbox Series / PC Steam üzerinden indirilebilir.

Demo Hakkında

 • Oyunun başlangıcını deneyimleyin
 • Leon’un köye giriş macerasına katılın
 • Playstation, Xbox ve PC Steam üzerinden indirilebilir

Oyun Hakkında

Resident Evil 4 remake, Umbrella Corporation tarafından geliştirilen biyolojik bir silah olan T-virüsünün büyük bir biyolojik felakete neden olduğu Resident Evil 2 olaylarından altı yıl sonra gerçekleşiyor. Raccoon City Yokoluş Olayı’nın sağ kurtulanı olan Leon S. Kennedy, becerilerine tanınma olarak, doğrudan Başkanlık denetimi altında bir federal ajan olarak terfi ettirildi. ABD Başkanı’nın kızı Ashley Graham’ı, şiddetli bir tarikat tarafından domine edilen İspanyol bir köyden kurtarmak için gönderilen Leon, belirsizliklerle dolu tehlikeli bir maceraya atılıyor.

Video FragmanlarıResident Evil 4 Remake Demo için Bilgilendirici SSS

 1. Resident Evil 4 Remake Demo ne zaman indirilebilir?

  Demo, oyunun çıkış tarihinden iki hafta önce, 24 Mart 2022 tarihinde yayınlandı ve Playstation 4 / Playstation 5 / Xbox One / Xbox Series / PC Steam üzerinden indirilebilir.

 2. Resident Evil 4 Remake Demo, neleri içeriyor?

  Chainsaw Demo, oyuncuların Leon’un köye girişinin başlangıcını deneyimlemelerine izin veriyor ve oyunun başlangıcını içeriyor.

 3. Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak?

  Oyun, 24 Mart 2022 tarihinde çıkacak.

 4. Resident Evil 4 Remake hangi platformlarda mevcut olacak?

  Oyun, Playstation 4 / Playstation 5 / Xbox One / Xbox Series / PC Steam üzerinde mevcut olacak.

 5. Resident Evil 4 Remake’in hikayesi nedir?

  Oyun, Umbrella Corporation tarafından geliştirilen biyolojik bir silah olan T-virüsünün büyük bir biyolojik felakete neden olduğu Resident Evil 2 olaylarından altı yıl sonra gerçekleşiyor. Raccoon City Yokoluş Olayı’nın sağ kurtulanı olan Leon S. Kennedy, ABD Başkanı’nın kızı Ashley Graham’ı, şiddetli bir tarikat tarafından domine edilen İspanyol bir köyden kurtarmak için gönderilen bir federal ajandır.

Yorum yapın