Touhou Shinsekai: Alternatif Dünyaya Özlem Yeni Oynanış Fragmanıyla Karşımızda!

Ankake Spa’dan Yeni Oyun: Touhou Shinsekai

Touhou: Scarlet Curiosity oyununu bizlere sunan Ankake Spa ekibi, son yaratımları Touhou Shinsekai: Longing for an Alternative World için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, bazı seviye tasarımlarını ve karakter becerilerini gösteriyor. Oyun, Nintendo Switch için 13 Temmuz’da, Steam için 14 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Playstation 4 / Playstation 5 için çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Oyun Fragmanı

Touhou Shinsekai Nedir?

Touhou Shinsekai: Longing for an Alternative World, önceden Touhou Choushinsei adıyla bilinen Ankake Supa tarafından geliştirilen ve Marvelous tarafından yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun, Japonya’nın dağlarının derinliklerinde bulunan, bir bariyerle dünyadan izole edilmiş “Gensokyo” adlı bir dünyada geçiyor. Oyuncular, tuhaf bir fenomen tarafından bariyerin dışına fırlatılan Reimu ve Marisa’nın rollerini üstlenecek ve doğaüstü güçlere sahip Touko ile tanışacaklar.

Touhou Shinsekai: Longing for an Alternative World Oyunu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 1. Touhou Shinsekai: Longing for an Alternative World hangi platformlar için çıkacak?
  Oyun, Nintendo Switch için 13 Temmuz’da, Steam için 14 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Playstation 4 / Playstation 5 için çıkış tarihi henüz açıklanmadı.
 2. Touhou Shinsekai: Longing for an Alternative World’un hikayesi ne hakkında?
  Oyun, Japonya’nın dağlarının derinliklerinde bulunan, bir bariyerle dünyadan izole edilmiş “Gensokyo” adlı bir dünyada geçiyor. Oyuncular, tuhaf bir fenomen tarafından bariyerin dışına fırlatılan Reimu ve Marisa’nın rollerini üstlenecek ve doğaüstü güçlere sahip Touko ile tanışacaklar.
 3. Touhou Shinsekai: Longing for an Alternative World’un geliştiricisi kim?
  Oyun, Ankake Supa tarafından geliştirildi.
 4. Touhou Shinsekai: Longing for an Alternative World’un yayıncısı kim?
  Oyun, Marvelous tarafından yayınlandı.
 5. Touhou Shinsekai: Longing for an Alternative World’un fragmanı nerede izlenebilir?
  Oyunun fragmanı resmi Ankake Spa YouTube kanalında izlenebilir.

Yorum yapın