Tsuma, Shougakusei ni Naru Oyunu TV Anime Olacak! İlgiler Patlama Yapıyor!

Japon Manga Serisi “Tsuma, Shougakusei ni Naru” Animeye Uyarlanıyor

Yayu Murata tarafından yaratılan popüler Japon manga serisi “Tsuma, Shougakusei ni Naru” (“Eşim İlkokul Öğrencisi Olsa”), geçtiğimiz yıl bir canlı aksiyon TV dramasına uyarlandı (herkese izlemesi için şiddetle tavsiye edilir) ve şimdi bir animasyon TV serisi de yapım aşamasında olduğu duyuruldu. Ancak, yapım ekibi, seslendirme sanatçıları ve yayın tarihi gibi bilgiler henüz açıklanmadığı için, resmi duyuruları beklememiz gerekecek.

Eşim İlkokul Öğrencisi Olsa Hikayesi

“Eşim İlkokul Öğrencisi Olsa”, Keisuke Niijima ve kızı Mai’nin, eşi Takae’nin on yıl önceki ölümünden bu yana sıkıntı içinde oldukları hikayesini anlatıyor. Bir gün, Takae’nin reenkarnasyonu olduğunu iddia eden genç bir kız olan Marika Shiraishi, Niijima ailesini ziyaret eder. Bu karşılaşma, Niijima ailesi ile Takae’nin geçmiş hayatı arasında yeniden bir ilişkiyi tetikler. Ancak, Marika ve şimdiki annesi kendi aile sorunlarıyla uğraşmak zorundadırlar.

Animasyon TV Serisi Hakkında Bilgiler

Henüz resmi olarak açıklanmayan yapım ekibi, seslendirme sanatçıları ve yayın tarihi gibi bilgiler hakkında fazla bir bilgi mevcut değildir. Ancak, animasyon TV serisinin canlı aksiyon TV draması kadar popüler olması bekleniyor.

Yapım Ekibi Kimdir?

Animasyon TV serisi için henüz bir yapım ekibi açıklanmadı.

Seslendirme Sanatçıları Kimlerdir?

Animasyon TV serisi için henüz bir seslendirme sanatçısı açıklanmadı.

Yayın Tarihi Ne Zaman?

Animasyon TV serisinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Yorum yapın