“Zırhlı Çekirdek 6’nın Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı!”

FromSoftware, Armored Core Serisini Canlandırıyor

Tam Boyutta Gör

Dark Souls ve Bloodborne serilerinin ardından açık dünya formüllü oyunu Elden Ring ile rekorlar kıran FromSoftware, yeni projesi ile köklerine dönerek Armored Core serisini canlandırmaya hazırlanıyor.

Armored Core VI: Fires of Rubicon 2023’te Çıkabilir

Fires of Rubicon, Ağustos 2023’te Çıkabilir

Geçtiğimiz yılın sonlarında Armored Core VI: Fires of Rubicon’u resmen tanıtan FromSoftware, oyunun 2023 yılında çıkacağını belirtse de yapım için net bir tarih vermemişti. Ancak, güvenilir kaynaklar oyunun çıkış tarihini gözler önüne seriyor.

Doğru Sızıntılar ve İddialarla Bilinen Insider Gaming, Armored Core 6’nın 25 Ağustos’ta Çıkış Yapacağını Belirtti

Insider Gaming, Armored Core 6’nın 25 Ağustos’ta çıkış yapacağını belirtti. Ayrıca oyunun çıkış tarihinin haziran ayında düzenlenecek olan Summer Game Fest’te resmen açıklanacağı belirtiliyor. Gematsu isimli başka bir kaynak da oyunun Güney Kore’de sertifika aldığını belirtti ve Insider Gaming’in iddiasını doğruladı.

Armored Core VI Ne Zaman Çıkacak?

Armored Core VI, PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series için çıkış yapacak. Oyun, önceki oyunlardan genel anlamda bağımsız bir hikâye sunacak ve yeni Armored Core hayranlarına kucak açacak. Yapım, Souls tarzında bir oyun olmasa da FromSoftware’ın zorlu oynanış mekaniklerini barındıracak. Birçok iddiaya göre FromSoftware, Armored Core serisinin yeni oyununu Elden Ring’in Shadow of the Erdtree genişleme paketinden önce yayınlamak istiyor.

Iron Man Oyunu Açık Dünya Olabilir

FromSoftware, köklerine döndüğü Armored Core serisi ile birlikte başka bir projede de çalışıyor olabilir. İddialara göre, stüdyo Marvel Comics’in Iron Man karakteri için bir açık dünya oyunu geliştirebilir. Ancak henüz herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

FAQ

1. Armored Core VI ne zaman çıkacak?

Armored Core VI, 25 Ağustos 2023’te çıkış yapacak.

2. Hangi platformlar için çıkacak?

Oyun, PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series için çıkış yapacak.

3. Armored Core VI, Souls tarzında bir oyun mu olacak?

Hayır, oyun Souls tarzında bir oyun olmayacak. Ancak, FromSoftware’ın zorlu oynanış mekaniklerini barındıracak.

4. FromSoftware, başka bir proje üzerinde çalışıyor mu?

Evet, FromSoftware, Marvel Comics’in Iron Man karakteri için bir açık dünya oyunu geliştirebilir.

5. Armored Core VI, Elden Ring’in Shadow of the Erdtree genişleme paketinden önce mi çıkacak?

Evet, birçok iddiaya göre FromSoftware, Armored Core serisinin yeni oyununu Elden Ring’in Shadow of the Erdtree genişleme paketinden önce yayınlamayı planlıyor.

Yorum yapın