4 Temmuz için Best Buy harika indirimlerle satışa başlıyor: harika fırsatları kaçırmayın!

Best Buy 4 Temmuz indirimleri

Amerika’nın en büyük kutlama günü olan 4 Temmuz neredeyse köşede. Neyse ki, uzun süredir gözünüzde olan akıllı telefonu büyük indirimlerle satın almak için çok daha fazla beklemek zorunda kalmayacaksınız. Best Buy, piyasadaki en iyi mobil cihazlardan bazılarında inanılmaz fırsatlar sunan 4 Temmuz indirimini yeni başlattı. Ancak, indirim Salı günü sona eriyor ve bazı cihazlar sınırlı sayıda olduğu için hızlı hareket etmeli ve şu anda tatlı bir indirimle bir cihaz almalısınız. İşte bu yılki 4 Temmuz için Best Buy’ın hazırladığı inanılmaz teklifleri görmek için daha fazla zaman kaybetmemenizi öneriyoruz.

Ayrıca şunları da kontrol etmekten çekinmeyin:

Akıllı telefonlar için Best Buy 4 Temmuz indirimleri

Eğer yeni bir Android akıllı telefon arıyorsanız, şimdi almanın tam zamanı. Best Buy, 4 Temmuz için Samsung’un birkaç üst düzey akıllı telefonunda kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ve eğer Samsung sizin tercihiniz değilse, şu anda 200 dolar indirimli olan en son ve en büyük OnePlus 11’i tercih edebilirsiniz.

Tabletler için Best Buy 4 Temmuz indirimleri

Biraz daha büyük bir ekrana sahip bir cihaza ihtiyacınız varsa, mesela Netflix izlemek için harika haberlerimiz var. Best Buy, 4 Temmuz için harika tabletlerde indirimler sunuyor. Örneğin, orijinal fiyatının 200 dolar indirimli olan 256GB depolama alanına sahip yepyeni bir Galaxy Tab S8 Ultra alabilirsiniz.

Akıllı saatler için Best Buy 4 Temmuz indirimleri

Yaz zaten geldiği için muhtemelen plaj ve havuz partileri için güzel bir görünüme sahip olmak istersiniz. İstenilen görünüme daha hızlı ulaşmak için sağlık ve fitness ilerlemenizi takip etmek için bir akıllı saat kullanabilirsiniz. Neyse ki, Best Buy’ın 4 Temmuz için büyük indirimi, piyasadaki en iyi akıllı saatlerde tatlı indirimler içermektedir.

Kulaklıklar ve kulak içi kulaklıklar için Best Buy 4 Temmuz indirimleri

4 Temmuz indirimiyle Best Buy, güzel kulak içi kulaklık ve kulaklıklarda da tasarruf etmenizi sağlıyor. Yani spor salonunda antrenman yaparken pump up şarkılarını dinlemek için yeni bir kulaklık çiftine ihtiyacınız varsa, aşağıdaki tekliflere göz atın.

SSS Sonrası 5 Benzersiz Soru

 1. Best Buy’ın 4 Temmuz indirimi ne zaman sona eriyor?

  Best Buy’ın 4 Temmuz indirimi Salı günü sona eriyor.

 2. Hangi Samsung akıllı telefonlar 4 Temmuz indiriminde?

  Best Buy’ın 4 Temmuz indiriminde birkaç üst düzey Samsung akıllı telefonu bulunmaktadır.

 3. En son OnePlus modeli hangi indirimle satılıyor?

  En son ve en büyük OnePlus modeli, şu anda 200 dolar indirimli olarak satılmaktadır.

 4. Best Buy’ın tablet indirimleri nelerdir?

  Best Buy, 4 Temmuz için harika tabletlerde indirimler sunmaktadır.

 5. Hangi akıllı saatler 4 Temmuz indiriminde?

  Best Buy’ın 4 Temmuz için büyük indirimi, piyasadaki en iyi akıllı saatlerde tatlı indirimler içermektedir.

Yorum yapın